فرم عضویت در سایپرز، باشگاه دانش

پژوهشگر ارجمند،

سایپرز، باشگاه دانش با هدف ایجاد دسترسی آسان و رایگان به متون علمی و پژوهشی سراسر دنیا ایجاد شده است. در این سایت همچنین به منظور تسهیل استفاده کاربران و پژوهشگران فارسی زبان دنیا، ترجمه فارسی متون علمی با استفاده از ابزار ترجمه مکانیزه در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این مجموعه در نظر دارد به مرور و با مشارکت پژوهشگران گرامی، کیفیت ترجمه های متون علمی را افزایش داده و نگاشت علمی کشور را به منظور بهبود و هدفمند کردن پژوهشهای علمی در سطح کشور ایجاد نماید.

هم اکنون عضو این باشگاه شوید تا با پرداخت حق عضویت ماهانه فقط 75,000 ريال ، با استفاده از قوی ترین موتور جستجوی کشور به ده ها میلیون مقاله ژورنال معتبر خارجی (ISI) دسترسی نامحدود پیدا کنید و به رایگان دانلود نمایید!

نشانگر موس را بر روی آیکون‌های ببرید تا توضیحات اضافی را در مورد فیلدهای مختلف مشاهده نمایید.

ورودمشخصات فردی
اطلاعات شخصی شما پیش ما محفوظ خواهد ماند.


با کلیک بر روی کلید فوق، کلیه اطلاعات درج شده جهت تایید نهایی نمایش داده می شود که باید آن را مجددا تایید نمایید تا اطلاعات ثبت نامی شما ذخیره شود. پس از تأیید، ایمیل فعال سازی و کد پیامکی برای شما ارسال میشود که ابتدا بر روی لینک داخل ایمیل کلیک کرده و کد فعال سازی پیامکی را وارد نمایید و بلافاصله از خدمات باشگاه استفاده کنید. توجه داشته باشید ممکن است ایمیل به پوشه Spam رفته باشد که بایستی آن را از حالت Spam خارج نمایید.

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه تابستان ☀️
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×