سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 264 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:2 قابلیت ردیابی از غذاهای آلرژی زا در زنجیره مواد غذایی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 194019-40
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1533/9781782420217.1.19 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Handbook Of Food Allergen Detection And Control »
  4. 2 Traceability of allergenic foods in the food chain

report iconنمايش خلاصه مقاله

2 Traceability Of Allergenic Foods In The Food Chain


مقاله: 2 قابلیت ردیابی از غذاهای آلرژی زا در زنجیره مواد غذایی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Traceability is the ability to follow the movement of a food product and its constituents up and down the food chain in order to prevent unsafe foods from reaching consumers. Any traceability system should be constructed with due consideration for the likely product market and potential consumers. This chapter begins by setting out the key definitions of food traceability, before exploring the benefits of traceability for food allergens specifically and reviewing relevant pieces of legislation, standards and guidance. The chapter then discusses the key requirements of a traceability system, how to build a system, examples of available systems and the role of analytical methods in such a system.


قابلیت ردیابی توانایی به دنبال جنبش از یک محصول از مواد غذایی و ترکیبات آن به بالا و پایین زنجیره غذایی به منظور جلوگیری از غذاهای نا امن از مصرف کنندگان به است. هر سیستم قابلیت ردیابی باید با توجه به بازار محصول به احتمال زیاد و مصرف کنندگان بالقوه ساخته شده است. در این فصل با تنظیم کردن تعاریف کلیدی قابلیت ردیابی مواد غذایی، قبل از بررسی مزایای قابلیت ردیابی برای آلرژن های غذایی به طور خاص و بررسی قطعات مرتبط قوانین، استانداردها و ارشاد آغاز می شود. فصل پس از آن به بحث در مورد الزامات کلیدی یک سیستم قابلیت ردیابی، چگونه برای ساختن یک سیستم، نمونه هایی از سیستم های موجود و نقش روشهای تحلیلی در چنین سیستم.


كلمات كليدي:

Food allergens , One step back one step forward , Product recalls, Traceability systems , Food allergens, Food safety management, Food safety management Food allergens Traceability systems One step back one step forward Product recalls, One step back one step forward, Product recalls, Traceability systems
آلرژن های غذایی , One step back one step forward , Product recalls , Traceability systems , آلرژن های غذایی, مدیریت ایمنی مواد غذایی, مدیریت ایمنی مواد غذایی مواد غذایی حساسیت زا سیستم های ردیابی یک قدم به عقب یک قدم رو به جلو به یاد می آورد محصولات, یک قدم به عقب یک قدم به جلو, به یاد می آورد محصولات , سیستم های ردیابی


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.234.76.59

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×