سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 1073 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:توجیه سرمایه گذاری در ارگونومی صنعتی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):18 (5-6)
سال انتشار:December 1996
شماره صفحات: 349361349-361
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/0169-8141(95)00097-6 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. International Journal Of Industrial Ergonomics »
  4. Justifying investments in industrial ergonomics

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.226.73.255

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Justifying Investments In Industrial Ergonomics


مقاله: توجیه سرمایه گذاری در ارگونومی صنعتی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This paper describes current research work aimed at developing an evaluation process as well as an accounting framework specifically tailored to industrial ergonomics and which concentrate on the following economic issues related to ergonomic or health and safety costs: identifying and classifying health and safety costs within a comprehensive cost classification; studying the behavior of health and safety costs; allocating health and safety costs to cost objects.


این مقاله کار پژوهش حاضر با هدف توسعه یک فرایند ارزیابی و همچنین به عنوان یک چارچوب حسابداری به طور خاص به ارگونومی صنعتی طراحی و تمرکز بر روی مسائل اقتصادی زیر مربوط به ارگونومیک و یا هزینه های بهداشت و ایمنی: شناسایی و طبقه بندی هزینه های سلامت و ایمنی در جامع طبقه بندی هزینه؛ مطالعه رفتار از هزینه های بهداشت و ایمنی. تخصیص هزینه های بهداشت و ایمنی به هزینه اشیاء.


كلمات كليدي:

Activity-based costing , Ergonomics projects , Health and safety costs, Activity-based costing, Economic justification, Ergonomics projects, Health and safety costs
Activity-based costing , Ergonomics projects , Health and safety costs , هزینه مبتنی بر فعالیت, توجیه اقتصادی, پروژه های ارگونومی, بهداشت و ایمنی هزینه


موضوعات:

Human Factors and Ergonomics, Public Health, Environmental and Occupational Health[ ]

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×