سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 229 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:با استفاده از فن آوری های بازی برای بهبود ایمنی عملیات کارخانه ساخت و ساز
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:September 2012
شماره صفحات: 204213204-213
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.aap.2011.06.002 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Accident Analysis & Prevention »
  4. Using game technologies to improve the safety of construction plant operations

report iconنمايش خلاصه مقاله

Using Game Technologies To Improve The Safety Of Construction Plant Operations


مقاله: با استفاده از فن آوری های بازی برای بهبود ایمنی عملیات کارخانه ساخت و ساز

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Many accidents occur world-wide in the use of construction plant and equipment, and safety training is considered by many to be one of the best approaches to their prevention. However, current safety training methods/tools are unable to provide trainees with the hands-on practice needed. Game technology-based safety training platforms have the potential to overcome this problem in a virtual environment.One such platform is described in this paper – its characteristics are analysed and its possible contribution to safety training identified. This is developed and tested by means of a case study involving three major pieces of construction plant, which successfully demonstrates that the platform can improve the process and performance of the safety training involved in their operation. This research not only presents a new and useful solution to the safety training of construction operations, but illustrates the potential use of advanced technologies in solving construction industry problems in general.


بسیاری از حوادث در سراسر جهان رخ می دهد در استفاده از امکانات و تجهیزات ساخت و ساز، و آموزش ایمنی است که توسط بسیاری به عنوان یکی از بهترین روش ها برای پیشگیری از آنها. با این حال، روش های آموزشی ایمنی جاری / ابزار قادر به ارائه آموزش با دست در عمل مورد نیاز است. فن آوری مبتنی بر بازی سیستم عامل آموزش ایمنی پتانسیل را دارند که غلبه بر این مشکل در یک environment.One مجازی مانند پلت فرم است که در این مقاله شرح داده شده - ویژگی های آن عبارتند تجزیه و تحلیل و نقش و کمک خود را به آموزش ایمنی شناخته شده است. این است توسعه یافته و آزمایش با استفاده از یک مطالعه موردی که شامل سه قطعه اصلی کارخانه ساخت و ساز، که با موفقیت نشان می دهد که پلت فرم می تواند روند و عملکرد آموزش ایمنی درگیر در عملیات خود را بهبود بخشد. این تحقیق نه تنها یک راه حل جدید و مفید به آموزش ایمنی عملیات ساخت و ساز ارائه، اما نشان می دهد به استفاده بالقوه از فن آوری های پیشرفته در حل مشکلات صنعت ساخت و ساز به طور کلی.


كلمات كليدي:

Construction, Equipment, Game technology, Operation, Plant, Safety training
ساخت و ساز, تجهیزات, تکنولوژی بازی, عملیات, کارخانه, آموزش ایمنی


موضوعات:

Safety, Risk, Reliability and Quality, Human Factors and Ergonomics, Law, Public Health, Environmental and Occupational Health, General Medicine[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×