سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 129 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:در کشف سرویس در شبکه های اجتماعی همراه: سازمان و دیدگاه
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:9 September 2015
شماره صفحات: 517151-71
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.comnet.2015.06.006 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Computer Networks »
  4. On service discovery in mobile social networks: Survey and perspectives

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

On Service Discovery In Mobile Social Networks: Survey And Perspectives


مقاله: در کشف سرویس در شبکه های اجتماعی همراه: سازمان و دیدگاه

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Mobile social networks represent a convergence between mobile communications and service-oriented paradigms, which are supported by the large availability and heterogeneity of resources and services offered by recent mobile devices. In particular, the service-oriented nature of MSN is in the capability of sharing resources and services among devices that lie in proximity and that opportunistically interact. Service discovery is thus of primary importance to sustain the most intimate mechanisms of MSN. Despite of their centrality, studies on service discovery in MSN are still in their youth. We contribute to frame the results achieved so far and to identify some possible perspectives of the research in this field, by giving a transversal review of the scientific outcomes in the different steps of service discovery, namely advertisement, query, selection and access.


شبکه های اجتماعی موبایل نشان دهنده همگرایی بین ارتباطات تلفن همراه و پارادایم های سرویس گرا، که با در دسترس بزرگ و ناهمگنی از منابع و خدمات ارائه شده توسط دستگاه های تلفن همراه اخیر پشتیبانی می کند. به طور خاص، ماهیت سرویس گرا از MSN در قابلیت به اشتراک گذاری منابع و خدمات در میان دستگاه هایی که در مجاورت دروغ و فرصت طلبانه تعامل است. کشف سرویس است در نتیجه از اهمیت اولیه برای حفظ مکانیسم صمیمی ترین MSN. با وجود مرکزیت خود، مطالعات انجام شده در کشف سرویس در MSN هنوز در جوانان خود هستند. ما کمک به فریم نتایج به دست آمده تا کنون و به شناسایی برخی دیدگاه های احتمالی تحقیق در این زمینه، به مرور عرضی از نتایج علمی در مراحل مختلف کشف سرویس، یعنی تبلیغات، پرس و جو، انتخاب و دسترسی.


كلمات كليدي:

Distributed networks, Mobile social networks , Distributed networks, Mobile social networks, Service discovery
شبکه های توزیع , شبکه های اجتماعی موبایل , شبکه های توزیع , شبکه های اجتماعی موبایل, کشف سرویس


موضوعات:

Computer Networks and Communications[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×