سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 1026 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:نظریه بازی برای بهره وری انرژی در شبکه های حسگر بی سیم: آخرین روند
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:August 2015
شماره صفحات: 336133-61
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.jnca.2015.03.011 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Journal Of Network And Computer Applications »
  4. Game theory for energy efficiency in Wireless Sensor Networks: Latest trends

report iconنمايش خلاصه مقاله

Game Theory For Energy Efficiency In Wireless Sensor Networks: Latest Trends


مقاله: نظریه بازی برای بهره وری انرژی در شبکه های حسگر بی سیم: آخرین روند

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


In the area of Wireless Sensor Networks (WSNs), improving energy efficiency and network lifetime is one of the most important and challenging issues. Most of the considered WSNs are formed by nodes with limited resources, in which each node plays dual rule of both sensing the environment and relaying traffic to the sink from other nodes. On the one hand, the nodes need to stay alive as long as possible by achieving energy efficiency. On the other hand, they have to provide the required service. This conflict of interest makes game theory very useful in WSNs. Moreover, nodes usually have to make decisions with limited information about the state of the network. Game theory has been used recently in a remarkable amount of research in this area. In this survey, we review the most recent papers about using game theory in WSNs to achieve a trade-off between maximizing the network lifetime and providing the required service. The paper contains a complete taxonomy of games applied to this specific research problem. It summarizes and compares the different published proposals along with tables and statistical charts showing in which domains game theory has been applied recently. Overall, the paper will give to researchers a clear view of the newest trends in this research area, underlining its main challenges and hopefully fostering discussions and new research directions.


در این منطقه از سنسور شبکه های بی سیم (شبکه گیرنده بی سیم)، بهبود بهره وری انرژی و طول عمر شبکه یکی از مهم ترین مسائل و چالش برانگیز است. بسیاری از شبکه گیرنده بی سیم در نظر گرفته می شوند توسط گره ها با منابع محدود، که در آن هر گره بازی می کند حاکمیت دوگانه از هر دو سنجش محیط زیست و رله ترافیک به سینک از گره های دیگر تشکیل شده است. از یک طرف، گره نیاز به زنده ماندن تا زمانی که ممکن است با دستیابی به بهره وری انرژی. از سوی دیگر، آنها را به ارائه خدمات مورد نیاز است. این تضاد منافع می سازد نظریه بازی در شبکه گیرنده بی سیم بسیار مفید است. علاوه بر این، گره معمولا برای تصمیم گیری با اطلاعات محدود در مورد وضعیت شبکه می باشد. نظریه بازی به تازگی در یک مقدار قابل توجهی از تحقیقات در این زمینه استفاده شده است. در این مطالعه، ما بررسی مقالات اخیر در مورد استفاده از تئوری بازی ها در شبکه گیرنده بی سیم برای دستیابی به تجاری کردن بین حداکثر رساندن طول عمر شبکه و ارائه خدمات مورد نیاز است. مقاله شامل یک طبقه بندی کامل از بازی های اعمال شده به این مشکل پژوهش خاص. این خلاصه و پیشنهادات منتشر مختلف مقایسه همراه با جداول و نمودار های آماری نشان دادن که در آن دامنه نظریه بازی به تازگی استفاده شده است. به طور کلی، مقاله به پژوهشگران را دید واضح و روشنی از جدیدترین روند در این زمینه پژوهش، زیر خط دار چالش های اصلی آن و امیدوارم پرورش بحث و جهت تحقیقات جدید.


كلمات كليدي:

Energy efficiency , Game theory , Network lifetime, Energy efficiency, Game theory, Network lifetime, Wireless sensor networks
Energy efficiency , Game theory , Network lifetime , بهره وری انرژی, نظریه بازی, طول عمر شبکه , شبکه های حسگر بی سیم


موضوعات:

Computer Networks and Communications, Hardware and Architecture, Computer Science Applications[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع

نتايج بعدي


نتايج بعدي

 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×