سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 67 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:خطاهای تیم: تعریف و طبقه بندی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):65 (1)
سال انتشار:June 1999
شماره صفحات: 191-9
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/s0951-8320(98)00074-x ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Reliability Engineering & System Safety »
  4. Team errors: definition and taxonomy

report iconنمايش خلاصه مقاله

Team Errors: Definition And Taxonomy


مقاله: خطاهای تیم: تعریف و طبقه بندی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


In error analysis or error management, the focus is usually upon individuals who have made errors. In large complex systems, however, most people work in teams or groups. Considering this working environment, insufficient emphasis has been given to “team errors”. This paper discusses the definition of team errors and its taxonomy. These notions are also applied to events that have occurred in the nuclear power industry, aviation industry and shipping industry. The paper also discusses the relations between team errors and Performance Shaping Factors (PSFs). As a result, the proposed definition and taxonomy are found to be useful in categorizing team errors. The analysis also reveals that deficiencies in communication, resource/task management, excessive authority gradient, excessive professional courtesy will cause team errors. Handling human errors as team errors provides an opportunity to reduce human errors.


در تجزیه و تحلیل خطا و یا مدیریت خطا، تمرکز است که معمولا بر افرادی که اشتباهات را ساخته اند. در سیستم های بزرگ و پیچیده، با این حال، بسیاری از افراد در تیم یا گروه کار می کنند. با توجه به این محیط کار، تاکید کافی شده است به "اشتباهات تیم" داده شده است. این مقاله به بررسی تعریف خطاهای تیم و طبقه بندی آن است. این مفاهیم نیز به اتفاقاتی که در صنعت صنعت برق هسته ای، صنعت حمل و نقل هوایی و حمل و نقل رخ داده است استفاده شود. مقاله همچنین درباره روابط بین اشتباهات تیم و عوامل عملکرد شکل دادن به (PSFs). به عنوان یک نتیجه، تعریف و طبقه بندی پیشنهادی یافت در طبقه بندی خطاهای تیم مفید باشد. تجزیه و تحلیل نیز نشان می دهد که کمبود در ارتباطات، مدیریت منابع / کار، شیب بیش از حد اقتدار، حسن نیت ارائه میدهد بیش از حد حرفه ای خطاهای تیم شود. سیستم های انتقال مواد خطاهای انسانی به عنوان اشتباهات تیم یک فرصت برای کاهش خطاهای انسانی را فراهم می کند.


كلمات كليدي:

event analysis , shipping industry, team errors , aviation industry, event analysis, human errors, nuclear industry, performance shaping factors, shipping industry, team errors
تجزیه و تحلیل واقعه , صنعت حمل و نقل , خطاهای تیم , صنعت حمل و نقل هوایی, تجزیه و تحلیل رویداد, خطاهای انسانی, صنعت هسته ای, عوامل شکل گیری عملکرد, صنعت حمل و نقل , خطاهای تیم


موضوعات:

Industrial and Manufacturing Engineering, Safety, Risk, Reliability and Quality, Applied Mathematics[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.234.76.59

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×