سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 68 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:بررسی غرامت کارگران برای مرگ و میر ناشی از کار در صنعت ساخت و ساز
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:February 2015
شماره صفحات: 363370363-370
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.ssci.2014.10.009 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Safety Science »
  4. The examination of workers’ compensation for occupational fatalities in the construction industry

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

The Examination Of Workers’ Compensation For Occupational Fatalities In The Construction Industry


مقاله: بررسی غرامت کارگران برای مرگ و میر ناشی از کار در صنعت ساخت و ساز

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Construction is one of the most hazardous and risky industries. Construction accidents may result in numerous damages and losses. Workers’ compensation is an important source for estimating the costs of construction accidents. In this article, the applicable laws for occupational injuries and the compensation statistics for construction accidents are examined to identify the characteristics of construction accident compensation in Taiwan. Accident reports during the period 1999–2011 are extracted from case reports of the Northern Region Inspection Office of the Council of Labor Affairs of Taiwan. A total of 574 occupational fatality cases in the construction industry are then analyzed to explore the significant factors for construction accident compensation using analysis of correlation coefficients (Pearson’s r) and analysis of variance (ANOVA).


ساخت و ساز یکی از صنایع خطرناک ترین و خطرناک ترین است. حوادث ساخت و ساز ممکن است در خسارت و زیان های متعدد منجر شود. غرامت کارگران یک منبع مهم برای برآورد هزینه های ساخت و ساز حوادث است. در این مقاله، قوانین قابل استفاده برای آسیب های شغلی و آمار برای جبران حوادث ساخت و ساز مورد بررسی قرار گیرد، شناسایی ویژگی های جبران تصادف ساخت و ساز در تایوان. گزارشات حوادث در طول دوره 1999-2011 از گزارش مورد دفتر منطقه شمال بازرسی شورای امور کار از تایوان استخراج شده است. در مجموع 574 مورد مرگ و میر ناشی از کار در صنعت ساخت و ساز هستند و سپس مورد تجزیه و تحلیل به بررسی عوامل برای ساخت و ساز جبران تصادف با استفاده از تجزیه و تحلیل ضرایب همبستگی (R پیرسون) و تجزیه و تحلیل واریانس (ANOVA).


كلمات كليدي:

Analysis of variance (ANOVA), Construction safety , Occupational fatality , Pearson’s r , Analysis of variance (ANOVA), Compensation, Construction safety, Occupational fatality, Pearson’s r
آنالیز واریانس (ANOVA) , ایمنی ساخت و ساز , مرگ و میر شغلی , R پیرسون , آنالیز واریانس (ANOVA) , جبران خسارت, ایمنی ساخت و ساز, مرگ و میر شغلی, تحقیق پیرسون


موضوعات:

Safety, Risk, Reliability and Quality, Safety Research, Public Health, Environmental and Occupational Health[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×