سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 220 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:ایمنی ساخت و ساز و طراحی دیجیتال: بررسی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:March 2012
شماره صفحات: 102111102-111
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.autcon.2011.07.005 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Automation In Construction »
  4. Construction safety and digital design: A review

report iconنمايش خلاصه مقاله

Construction Safety And Digital Design: A Review


مقاله: ایمنی ساخت و ساز و طراحی دیجیتال: بررسی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


As digital technologies become widely used in designing buildings and infrastructure, questions arise about their impacts on construction safety. This review explores relationships between construction safety and digital design practices with the aim of fostering and directing further research. It surveys state-of-the-art research on databases, virtual reality, geographic information systems, 4D CAD, building information modeling and sensing technologies, finding various digital tools for addressing safety issues in the construction phase, but few tools to support design for construction safety. It also considers a literature on safety critical, digital and design practices that raises a general concern about ‘mindlessness’ in the use of technologies, and has implications for the emerging research agenda around construction safety and digital design. Bringing these strands of literature together suggests new kinds of interventions, such as the development of tools and processes for using digital models to promote mindfulness through multi-party collaboration on safety.


به عنوان فن آوری های دیجیتال به طور گسترده در طراحی ساختمان ها و زیرساخت های مورد استفاده، سوال در مورد اثر آنها بر ایمنی ساخت و ساز بوجود می آیند. این بررسی به بررسی روابط بین ایمنی ساخت و ساز و شیوه های طراحی دیجیتال با هدف پرورش و هدایت تحقیقات بیشتر است. این بررسی دولت از هنر، پژوهش در پایگاه داده ها، واقعیت مجازی، سیستم های اطلاعات جغرافیایی، 4D CAD، مدل سازی اطلاعات ساختمان و فناوری های سنجش، پیدا کردن ابزار های مختلف دیجیتال برای رسیدگی به مسائل ایمنی در فاز ساخت و ساز، اما ابزار چند برای حمایت از طراحی برای ایمنی در ساخت و ساز. آن را نیز در نظر می گیرد ادبیات در مورد ایمنی مهم، شیوه های دیجیتال و طراحی است که نگرانی عمومی در مورد 'پا افتاده در استفاده از فن آوری بالا می برد، و دلالت دارد بر در حال ظهور دستور کار تحقیقاتی در سراسر ایمنی ساخت و ساز و طراحی های دیجیتال است. آوردن این رشته ادبیات با هم نشان می دهد نوع جدیدی از مداخلات، مانند توسعه ابزارها و فرآیندهای با استفاده از مدل های دیجیتال برای ترویج تمرکز حواس از طریق همکاری چند حزبی در ایمنی.


كلمات كليدي:

Construction safety , Design, Safety practice , Construction safety, Design, Digital models, Safety practice
ایمنی ساخت و ساز , طراحی کردن , عمل ایمنی , ایمنی ساخت و ساز, طراحی, مدل های دیجیتال, تمرین ایمنی


موضوعات:

Building and Construction, Civil and Structural Engineering, Control and Systems Engineering[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.234.76.59

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×