سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 129 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:زمان پر شدن مجدد مویرگی به عنوان یک شاخص پیش آگهی مستقل در مالاریای شدید و پیچیده
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 314131-41
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.procs.2015.03.044 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Procedia Computer Science »
  4. Complexity Based Risk Evaluation in Engineered Systems

report iconنمايش خلاصه مقاله

Complexity Based Risk Evaluation In Engineered Systems


مقاله: زمان پر شدن مجدد مویرگی به عنوان یک شاخص پیش آگهی مستقل در مالاریای شدید و پیچیده

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This work proposes a novel approach to augment program risk management processes by introducing complexity-based risk evaluation which potentially exposes risks that would have otherwise been neglected. The approach is to determine the complexity-based risks by first evaluating system, observer, and behavior entropy models. The suggested metrics created by the models provide the framework for generating complexity-based risks. The results can be used by program management to aid in decision-making processes. The results can also be shared with customers to determine any appropriate short and long-term mitigation actions. The suggested metric are applied to a sample case study. Future work will include impact analysis and mitigation strategies for complexity-based risks.


این کار روش جدیدی برای تقویت مدیریت ریسک فرایند برنامه با معرفی ارزیابی ریسک بر اساس پیچیدگی که به طور بالقوه در معرض خطرات که می توانست در غیر این صورت بی توجهی شده است پیشنهاد می کند. روش برای تعیین خطرات بر اساس پیچیدگی های اول ارزیابی مدل سیستم، ناظر، و انتروپی رفتار است. معیارهای پیشنهاد ایجاد شده توسط مدل چارچوب برای تولید خطرات بر اساس پیچیدگی ایجاد کند. نتایج را می توان توسط مدیریت برنامه مورد استفاده برای کمک به فرایند تصمیم گیری. نتایج همچنین می توانید با مشتریان برای تعیین هر گونه اقدامات مربوط به تعدیل مناسب کوتاه مدت و بلند مدت اشتراک گذاشته شود. پیشنهاد متریک به یک مطالعه مورد نمونه اعمال می شود. کار آینده تجزیه و تحلیل تاثیر و استراتژی های کاهش خطرات برای خطرات بر اساس پیچیدگی می کند.


كلمات كليدي:

risk management , system design, risk management, system complexity, system design
مدیریت ریسک , طراحی سیستم , مدیریت ریسک, پیچیدگی سیستم, طراحی سیستم


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×