سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 41 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:هیئت تحریریه
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:July 2015
شماره صفحات: 000-0
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/s0925-7535(15)00083-1 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Safety Science »
  4. Editorial Board

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.226.73.255

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Editorial Board


مقاله: هیئت تحریریه

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Both microscopic and mesoscopic models use Helbing’s movement model for estimating the characteristics of an evacuation. Because Helbing’s movement model does not consider the effect of smoke, the influence of smoke on walking speed and the toxic gas effect of the combustion gas were used for applying the smoke effect on human behavior. However, these models cannot consider the psychological pressure on evacuees when the evacuees are confronted with the smoke or move through the smoke.Therefore, we developed a smoke effect model for representing the psychological pressure experienced when the evacuees are confronted with smoke or they move through the smoke. This developed smoke effect model is applied on FDS+Evac which can simulate the fire and evacuation simultaneously. We then analyzed the characteristics of evacuation such as evacuation time, walking speed, and direction, and the psychological pressure from smoke with applying the new smoke effect model. As a result of analysis, when the human–smoke interaction force is additionally applied, the characteristics of evacuation are more reliable than the case of considering the smoke effects on the walking speed and the life or death of evacuees only. However, additional studies for a more reliable psychological factor of the evacuees are required for improving the reality of the modified movement model.


هر دو مدل میکروسکوپی و مزوسکوپی با استفاده از مدل جنبش Helbing برای برآورد ویژگی های تخلیه. از آنجا که حرکت می کند، Helbing اثر دود در نظر نیست، تاثیر دود در سرعت راه رفتن و اثر گاز سمی گاز احتراق برای استفاده از اثر دود سیگار در رفتار انسان مورد استفاده قرار گرفت. با این حال، این مدل می تواند فشار روانی در evacuees در نظر نمی هنگامی که evacuees با دود مواجه و یا حرکت از طریق smoke.Therefore، ما یک مدل اثر دود به نمایندگی از فشار روانی را تجربه زمانی که evacuees با دود مواجه و یا آنها را از طریق حرکت دود. این مدل اثر دود توسعه داده شده است در FDS EVAC که می تواند آتش سوزی و تخلیه به طور همزمان شبیه سازی استفاده شود. ما سپس تجزیه و تحلیل ویژگی های تخلیه مانند زمان تخلیه، سرعت راه رفتن، و جهت و فشار روانی از دود با استفاده از مدل اثر دود جدید. به عنوان یک نتیجه از تجزیه و تحلیل، زمانی که نیروی تعامل انسان و دود است علاوه بر این اعمال، از ویژگی های تخلیه قابل اعتماد تر از مورد با توجه به اثرات دود در سرعت راه رفتن و مرگ یا زندگی تنها evacuees می باشد. با این حال، مطالعات اضافی برای یک عامل روانی قابل اعتماد تر از evacuees برای بهبود واقعیت از مدل اصلاح شده جنبش مورد نیاز است.


موضوعات:

Safety, Risk, Reliability and Quality, Safety Research, Public Health, Environmental and Occupational Health



[ ]

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×