سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 73 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:تاثیر دوپینگ SiO2 و در ساختار و رفتار فتوکرومیک اسید / پی وی سی فیلم Phosphomolybdic ترکیبی پیرولیدین
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):12 (4)
سال انتشار:December 1993
شماره صفحات: 301309301-309
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/0169-8141(93)90100-r ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. International Journal Of Industrial Ergonomics »
  4. The long-term effects of two group routines on accident prevention activities and accident statistics

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

The Long-term Effects Of Two Group Routines On Accident Prevention Activities And Accident Statistics


مقاله: تاثیر دوپینگ SiO2 و در ساختار و رفتار فتوکرومیک اسید / پی وی سی فیلم phosphomolybdic ترکیبی پیرولیدین

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


We have previously reported that a combination of two group routines, an accident investigation group and a review group, led to improved accident prevention activities and accident statistics at one company over a three-year period. This article describes the use and effects of the two group routines during an additional 8 years. The investigation group assisted foremen in their accident investigations. The review group regularly discussed accidents that had occurred since the previous meeting and was responsible for checking on the implementation of accident prevention measures. As compared to the three years preceding the introduction of the routines, proposals for countermeasures increased by 19%. Accident frequency was reduced by 10% and accident severity by 35% during the period the routines were used. The largest improvements occurred during the first five years, after which variability in these measures increased. Both group routines were begun with minimal instruction and assistance and each was positively received by foremen and personnel involved. The results suggest that the routines could be of benefit to other companies.


ما قبلا گزارش کرده اند که ترکیبی از دو گروه روال، یک گروه تحقیقات تصادف و یک گروه بررسی، به فعالیت های پیشگیری از حادثه بهبود یافته و آمار تصادف در یک شرکت در طی یک دوره سه ساله منجر شده است. این مقاله در طول اضافی 8 سال توصیف استفاده و اثرات این دو روال گروه. گروه تحقیقات سرکارگران در تحقیقات حادثه خود را به کمک. گروه بررسی به طور منظم حوادث است که از دیدار قبلی رخ داده بود مورد بحث و مسئول چک کردن در اجرای اقدامات پیشگیری تصادف بود. در مقایسه با سه سال قبل از معرفی روال، طرح های پیشنهادی برای مقابله با 19 درصد افزایش یافته است. فرکانس حوادث 10٪ و شدت تصادف 35 درصد در طول دوره از روال استفاده شد کاهش می یابد. بزرگترین پیشرفت در طول پنج سال اول رخ داده است و پس از آن تنوع در این اقدامات افزایش یافته است. هر دو گروه روال با حداقل آموزش و کمک های شروع شد و هر مثبت سرکارگران و پرسنل درگیر شد. نتایج نشان می دهد که روال می تواند سود مند باشد به شرکت های دیگر.


كلمات كليدي:

Accident prevention, Accidents, Occupational accidents, Safety
پیشگیری از حادثه, حوادث, حوادث شغلی, ایمنی


موضوعات:

Human Factors and Ergonomics, Public Health, Environmental and Occupational Health[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×