سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 54 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:فیلم های نازک نانوکامپوزیت فتوکرومیک نور مریی بر اساس Polyvinylpyrrolidone و Polyoxometalates در مواد معدنی خاک رس پشتیبانی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2012
شماره صفحات: 717571-75
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.proeng.2012.08.013 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Procedia Engineering »
  4. Association Analysis of Emergency Rescue and Accident Prevention in Coal Mine

report iconنمايش خلاصه مقاله

Association Analysis Of Emergency Rescue And Accident Prevention In Coal Mine


مقاله: فیلم های نازک نانوکامپوزیت فتوکرومیک نور مریی بر اساس polyvinylpyrrolidone و polyoxometalates در مواد معدنی خاک رس پشتیبانی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Through analyzing the reason of great accidents in coal mine in recent years, the new characteristics was revealed, that most great gas-explosion accidents happened in lower-gas “safety” area under normal production conditions, but not in higher-gas area to be on guard. Weakness of emergency rescue was pointed out when emergencies were confronted. It is indicated that replied and controlled hidden trouble were the key factors after analyzing correlated information of the emergency rescue or primary disaster correctly. Through erecting high-reliability safety ensure technology management, the technical level of emergency rescue and accident prevention in coal mine, was enhanced.


از طریق تجزیه و تحلیل علت حوادث بزرگ در معدن زغال سنگ در سال های اخیر، از ویژگی های جدید، نازل شد، اما نه در منطقه بالاتر و گاز که حوادث گاز انفجار بزرگ در پایین و گاز "ایمنی" منطقه تحت شرایط تولید طبیعی رخ داده است به در گارد. ضعف نجات اضطراری اشاره شد زمانی که شرایط اضطراری روبرو شد. این است که نشان داد که پاسخ و مشکلات پنهان کنترل عوامل کلیدی پس از تجزیه و تحلیل اطلاعات مرتبط به نجات اورژانس یا فاجعه اولیه به درستی بود. از طریق احداث ایمنی بالا و قابلیت اطمینان حصول اطمینان از مدیریت تکنولوژی، در سطح فنی نجات اضطراری و جلوگیری از سوانح در معادن زغال سنگ، افزایش یافت.


كلمات كليدي:

Accident prevention, Coal mine, Emergency rescue, Safety ensure technology
پیشگیری از حادثه, معدن زغال سنگ, نجات اضطراری, ایمنی اطمینان از تکنولوژی


موضوعات:

Engineering(all)[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.234.76.59

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×