سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 65 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:کنترل پیش بینی مدل منطق زمانی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):24 (49)
سال انتشار:1983
شماره صفحات: 545354565453-5456
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/s0040-4039(00)94110-8 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Tetrahedron Letters »
  4. Rhodium(II) acetate-catalyzed reaction of ethyl 2-diazo-3-oxopent-4-enoates: Simple routes to 4-aryl-2-hydroxy-1-naphthoates and β,β-unsaturated esters. The dianion of ethyl 4-(diethylphosphono)acetoacetate as a propionate homoenolate equivalent

report iconنمايش خلاصه مقاله

Rhodium(II) Acetate-catalyzed Reaction Of Ethyl 2-diazo-3-oxopent-4-enoates: Simple Routes To 4-aryl-2-hydroxy-1-naphthoates And β,β-unsaturated Esters. The Dianion Of Ethyl 4-(diethylphosphono)acetoacetate As A Propionate Homoenolate Equivalent


مقاله: کنترل پیش بینی مدل منطق زمانی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Rhodium(II) acetate-catalyzed decomposition of ethyl 2-diazo-3-oxopent-4-enoates results in the formation of either 4-aryl-2-hydroxy-naphthoates or β,γ-unsaturated esters. In the latter transformation, the dianion of 4-(diethylphosphono)acetoacetate functions as a propionate homoenolate equivalent.


رادیم (II) استات کاتالیز تجزیه اتیل 2-diazo-3-oxopent-4-enoates نتایج در شکل گیری یا 4-آریل-2-هیدروکسی-naphthoates یا β، γ-استرهای غیر اشباع. در تحول دوم، dianion از توابع 4- (diethylphosphono) استواستات به عنوان یک معادل homoenolate پروپیونات.


كلمات كليدي:
موضوعات:

Organic Chemistry, Biochemistry, Drug Discovery[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×