سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 106 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:Painlevé و راه حل دقیق از Korteweg- معادله د وریز با یک منبع
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:30 January 2015
شماره صفحات: 192419-24
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.conbuildmat.2014.10.045 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Construction And Building Materials »
  4. A study into the use of crumb rubber in railway ballast

report iconنمايش خلاصه مقاله

A Study Into The Use Of Crumb Rubber In Railway Ballast


مقاله: Painlevé و راه حل دقیق از Korteweg- معادله د وریز با یک منبع

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Ballasted track is the most common form of construction used in railway transportation due to a number of benefits in comparison with other solutions such as slab track. However, the degradation of the ballast particles and the layer settlement lead to important maintenance costs. Thus, diverse research has been carried out to develop new materials with the aim of increasing the service life of the track. To this end, the present paper focuses on the use of crumb rubber (from end-of-life tires) as elastic aggregates mixed with ballast particles, which could reduce ballast degradation and consumption of natural aggregates. At the same time, an abundant waste source is reused and the use of raw binders (proposed technique employed to bond elastic particles to ballast particles) is not necessary, which potentially reduces costs and consumption of raw materials. For this reason, the influence of different percentages of crumb rubber was studied in the laboratory using a ballast box. In addition, once the optimal quantity of rubber had been determined, its effect on ballast behaviour under high stress level was analysed. Results show that the use of 10% of crumb rubber (by volume) could reduce ballast degradation and at the same time as the capacity of the ballast layer to dissipate energy is increased and its stiffness is reduced. Additionally, based on the present laboratory study, the track settlement could be reduced with 10% rubber particles used as elastic aggregates.


آهنگ Ballasted رایج ترین شکل از ساخت و ساز مورد استفاده در حمل و نقل راه آهن با توجه به تعدادی از مزایای در مقایسه با راه حل های دیگر مانند آهنگ دال است. با این حال، تخریب ذرات بالاست و حل و فصل لایه منجر به هزینه های نگهداری مهم است. بنابراین، تحقیق های گوناگون شده است به منظور توسعه مواد جدید با هدف افزایش عمر از مسیر انجام شده است. برای این منظور، مقاله حاضر در استفاده از لاستیک خرده نان (از پایان زندگی لاستیک) به عنوان مصالح الاستیک مخلوط با ذرات بالاست، که می تواند تخریب بالاست و مصرف مصالح طبیعی کاهش تمرکز دارد. در همان زمان، یک منبع زباله فراوان است مورد استفاده مجدد قرار و استفاده از کلاسور خام (روش پیشنهادی برای از پیوند ذرات الاستیک به بالاست ذرات) لازم نیست که به طور بالقوه را کاهش می دهد هزینه ها و مصرف مواد خام. به همین دلیل، تاثیر درصدهای مختلف از خرده لاستیک در آزمایشگاه با استفاده از یک جعبه بالاست مورد مطالعه قرار گرفت. علاوه بر این، یک بار مقدار بهینه از لاستیک تعیین شده بود، اثر آن بر رفتار بالاست تحت استرس بالا استفاده شد. نتایج نشان می دهد که استفاده از 10٪ از خرده لاستیک (حجم) می تواند تخریب بالاست را کاهش دهد و در همان زمان به عنوان ظرفیت بالاست به اسراف انرژی افزایش می یابد و سفتی آن کاهش می یابد. علاوه بر این، بر اساس مطالعه آزمایشگاهی حاضر، حل و فصل آهنگ می تواند با 10٪ ذرات لاستیک به عنوان مصالح الاستیک استفاده کاهش می یابد.


كلمات كليدي:

Ballast, Ballast box, Crumb rubber as elastic aggregate, Laboratory study, Railway
بالاست, جعبه بالاست, لاستیک خرده نان دانه ها به عنوان الاستیک, مطالعه آزمایشگاهی , راه آهن


موضوعات:

Materials Science(all), Civil and Structural Engineering, Building and Construction[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×