سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 73 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:روش عددی برای منفجر کردن مسائل برای اختلالات پراکنده معادله برگر، تجزیه و تحلیل
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:February 2014
شماره صفحات: 748754748-754
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.matdes.2013.09.004 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Materials & Design »
  4. Mean damage parameter for the characterization of fatigue cracking behavior in bituminous mixes

report iconنمايش خلاصه مقاله

Mean Damage Parameter For The Characterization Of Fatigue Cracking Behavior In Bituminous Mixes


مقاله: روش عددی برای منفجر کردن مسائل برای اختلالات پراکنده معادله برگر، تجزیه و تحلیل

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


The optimization of the laboratory mix design is crucial to improve the performance of the asphalt mixes during its service life. For this purpose it is necessary the use of tools that can efficiently measure the mechanical response of these materials. Fatigue cracking is one the main distresses that occurs in pavements around the world. During the laboratory tests, this phenomenon is difficult to characterize because of its heterogeneous nature (disperse in the three dimensions and random). In order to improve the characterization of the fatigue cracking behavior of asphalt mixes, this research proposes a new parameter (Mean Damage Parameter), which combines the dissipated energy concepts and the phenomenological approach (number of cycles which cause its fail). This paper shows the basics of this parameter, and the results obtained in a study carried out to evaluate its efficiency as a tool for the improvement in the laboratory mix design.


بهینه سازی طرح اختلاط آزمایشگاه بسیار مهم است برای بهبود عملکرد مخلوط آسفالت در طول عمر آن است. برای این منظور استفاده از ابزار کارآمد است که می تواند اندازه گیری پاسخ مکانیکی از این مواد ضروری است. خستگی ترک خوردگی یکی از مشکلات اصلی که در پیاده رو در سراسر جهان رخ می دهد است. در طول تست های آزمایشگاهی، این پدیده دشوار است برای توصیف به دلیل ماهیت ناهمگون آن (پراکنده در ابعاد سه گانه و به صورت تصادفی). به منظور بهبود خصوصیات خستگی رفتار مخلوط آسفالت ترک خوردگی، این تحقیق یک پارامتر جدید (متوسط ​​خسارت پارامتر)، که ترکیبی از مفاهیم انرژی برطرف شد و رویکرد پدیدارشناختی (تعداد چرخه که باعث شکست آن) پیشنهاد می کند. در این مقاله نشان می دهد که اصول اولیه این پارامتر، و نتایج به دست آمده در یک مطالعه جهت ارزیابی کارایی آن به عنوان یک ابزار برای بهبود در طرح اختلاط آزمایشگاهی انجام شده است.


كلمات كليدي:
موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.226.58.177

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×