سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 366 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:مدولاسیون تهدید ویژوال بهره وری جستجو در PTSD: مقایسه مجزا محرک دسته بندی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:July 2015
شماره صفحات: 9610496-104
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.scs.2014.12.004 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Sustainable Cities And Society »
  4. Sustainability and resilience in the built environment: The challenges of establishing a turquoise agenda in the UK

report iconنمايش خلاصه مقاله

Sustainability And Resilience In The Built Environment: The Challenges Of Establishing A Turquoise Agenda In The UK


مقاله: مدولاسیون تهدید ویژوال بهره وری جستجو در PTSD: مقایسه مجزا محرک دسته بندی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


The paradigms of sustainability and resilience have had significant impacts on both research and practice in the built environment, attempting to frame ethical approaches with regards to the fragile relationships between the built, the natural and the social environments. Both paradigms adopt a systems approach to the understanding of complexity, highlighting the importance of long-term effects and of taking a holistic view of highly interconnected variables. However, a careful look at policies – and their underlying bodies of knowledge – shows that these paradigms sometimes emphasise different priorities and relationships thereby increasing complexity in policy and decision-making. This paper examines the tensions and complexities that appear between the ‘green’ (sustainability) and ‘blue’ (resilience) agendas through a systematic analysis of 43 policy documents issued by the United Kingdom government, and 21 interviews with influential actors in the built environment. Our analysis reveals a series of tensions that occur when the paradigms of resilience and sustainability are translated into policy instruments. Faced with complex tensions between these policy areas, decision and policy makers are prone to simplifying and ‘instrumentalising’ them into a set of normative core principles, creating different interpretations of what is considered ‘sustainable’ and ‘resilient’. Both paradigms lead stakeholders to create their own representations and meanings of the terms, drawing boundaries between the two paradigms. This raises questions as to the plausibility of the aspiration of the so-called ‘turquoise’ agenda in the UK within which both paradigms are seen to interact in mutually supportive ways.


پارادایم های پایداری و انعطاف پذیری اثرات قابل توجهی در هر دو تحقیق و عمل در محیط ساخته شده داشته اند، تلاش به فریم رهیافتهای اخلاقی با توجه به روابط شکننده بین ساخته شده است، طبیعی و محیط اجتماعی است. هر دو پارادایم اتخاذ یک رویکرد سیستم به درک پیچیدگی، اهمیت اثرات بلند مدت و مصرف دیدگاهی کلی نسبت به متغیرهای بسیار به هم پیوسته. با این حال، نگاهی دقیق به سیاستهای - و بدن خود را از دانش زمینه ای - نشان می دهد که این پارادایم گاهی اوقات تاکید اولویت ها و روابط مختلف در نتیجه افزایش پیچیدگی در سیاست و تصمیم گیری. این مقاله به بررسی تنش ها و پیچیدگی که بین "سبز" (پایداری) ظاهر می شود و (انعطاف پذیری) برنامه 'آبی' از طریق تجزیه و تحلیل نظام مند از 43 اسناد سیاست صادر شده توسط دولت پادشاهی متحده، و 21 مصاحبه با بازیگران موثر در محیط زیست ساخته شده . تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد یک سری از تنش است که رخ می دهد که پارادایم های انعطاف پذیری و پایداری را به ابزار سیاست ترجمه شده است. در مواجهه با تنش پیچیده بین این مناطق سیاست، تصمیم گیرندگان و سیاست در معرض ابتلا به ساده و instrumentalising «آنها به مجموعه ای از اصول اساسی و نظارتی، ایجاد تفاسیر متفاوت از آنچه در نظر گرفته 'پایدار" و "انعطاف پذیر" می باشد. هر دو پارادایم منجر به افراد ذینفع برای ایجاد بازنمایی ها و معانی از شرایط خود، مرزبندی بین دو پارادایم. این پرسش را به عنوان معقول از آرمان به اصطلاح دستور کار 'فیروزه ای' در بریتانیا که در آن هر دو پارادایم دیده می شود به تعامل در راه متقابلا حمایتی را افزایش می دهد.


كلمات كليدي:

Resilience, Sustainability, Tensions
جهندگی, توسعه پایدار, تنش


موضوعات:

Renewable Energy, Sustainability and the Environment, Geography, Planning and Development, Civil and Structural Engineering, Transportation[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.226.58.177

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×