سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 17 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:16 همکاری بین المللی هسته ای
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2013
شماره صفحات: 322346322-346
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1533/9780857097262.4.322 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Managing Nuclear Projects »
  4. 16 International nuclear cooperation

report iconنمايش خلاصه مقاله

16 International Nuclear Cooperation


مقاله: 16 همکاری بین المللی هسته ای

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


:The goals of international nuclear cooperation are to establish effective channels of communication and mutual assistance between policy and decision makers, academia and research institutions, nuclear operators and any entities involved with the complex role of nuclear energy in society. Nuclear cooperation organizations serve as international forums and clearinghouses for the sharing of views, issues and prospects on the global implications of nuclear technology for economic growth, sustainable development, safety and security. They also aim to promote and coordinate developments in the field of energy resources. The international dimension is essential to overcome cultural and national barriers and to meet the needs of international progress.


: اهداف همکاری های بین المللی هسته ای برای ایجاد کانال های ارتباطی مؤثر و کمک متقابل بین سیاست و تصمیم گیرندگان، دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی، اپراتورهای هسته ای و هر گونه نهادهای درگیر با نقش های پیچیده از انرژی هسته ای در جامعه است. سازمان همکاری های هسته ای انجمن ها و اتاق تهاتر به عنوان بین المللی خدمت برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه ها، مسائل و چشم انداز بر پیامدهای جهانی از فن آوری هسته ای برای رشد اقتصادی، توسعه پایدار، امنیت و ایمنی. آنها همچنین با هدف ترویج و هماهنگ تحولات در زمینه منابع انرژی. ابعاد بین المللی ضروری است برای غلبه بر موانع فرهنگی و ملی و برای رفع نیازهای پیشرفت بین المللی است.


كلمات كليدي:

energy , programme , training, cooperation , cooperation energy programme research safety training
انرژی , برنامه , آموزش , همکاری , پژوهش برنامه آموزش ایمنی انرژی همکاری


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×