سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 128 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:بررسی 1: 5 خاک به روش استخراج عصاره آب هدایت الکتریکی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):47 (7)
سال انتشار:August 2009
شماره صفحات: 104310461043-1046
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.ssci.2009.01.007 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Safety Science »
  4. Exploratory study on safety climate in Chinese manufacturing enterprises

report iconنمايش خلاصه مقاله

Exploratory Study On Safety Climate In Chinese Manufacturing Enterprises


مقاله: بررسی 1: 5 خاک به روش استخراج عصاره آب هدایت الکتریکی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This study was conducted in eastern cities of China; 1060 employees were sampled from 144 enterprises located in East China, and 796 (75.1%) responded validly. The level of safety climate of Chinese manufacturing enterprises as well as the differences in safety climate between large enterprises and small and medium-sized enterprises (SMEs) were examined. This study revealed that the safety climate level that the employees’ perceived was rather low in Chinese manufacturing enterprises, and differences in terms of mean scores of total safety climate, factors composing the safety climate, and items to measure this climate between large enterprises and SMEs were statistically significant (at p<0.05). Among all the factors, the largest difference between large enterprises and SMEs was the employees’ perception of safety training, followed by management support. It suggests that SMEs should pay more attention to safety training and management support to improve the safety climate.


این مطالعه در شهرستانها شرقی چین انجام شد. 1060 نفر از کارکنان 144 شرکت واقع در شرق چین شدند، و 796 (75.1٪) پاسخ روشی معتبر. سطح آب و هوا ایمنی از شرکت های تولیدی چینی و همچنین تفاوت در آب و هوا ایمنی بین شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME ها) مورد بررسی قرار گرفتند. این مطالعه نشان داد که سطح آب و هوا ایمنی که درک کارکنان در شرکت های تولیدی چینی و نه کم بود، و تفاوت از نظر میانگین نمرات آب و هوا ایمنی، عوامل آهنگسازی آب و هوا ایمنی، و اقلام برای اندازه گیری این آب و هوا بین شرکت های بزرگ و کوچک و متوسط نظر آماری معنی دار (در سطح P <0.05). در میان تمام عوامل، بزرگترین تفاوت بین شرکت های بزرگ و کوچک و متوسط ​​ادراک کارکنان از آموزش ایمنی، به دنبال حمایت از مدیریت بود. این نشان می دهد که شرکتهای کوچک و متوسط ​​باید توجه بیشتری به آموزش ایمنی و پشتیبانی مدیریت در جهت بهبود آب و هوا ایمنی پرداخت.


كلمات كليدي:

Manufacturing enterprises, Safety climate, Safety training, Small and medium-sized enterprises (SMEs)
شرکت های تولید, آب و هوا ایمنی, آموزش ایمنی, شرکت های کوچک و متوسط ​​(SME ها)


موضوعات:

Safety, Risk, Reliability and Quality, Safety Research, Public Health, Environmental and Occupational Health[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×