سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 91 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:تهیه کربنات کلسیم و کلرید هیدروژن از زباله دستگاه تقطیر بر اساس واکنش استخراج تبلور
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:Available online 24 August 2014
شماره صفحات: 000-0
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.telpol.2014.07.001 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Telecommunications Policy »
  4. Implications of dynamic spectrum management for regulation

report iconنمايش خلاصه مقاله

Implications Of Dynamic Spectrum Management For Regulation


مقاله: تهیه کربنات کلسیم و کلرید هیدروژن از زباله دستگاه تقطیر بر اساس واکنش استخراج تبلور

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


The Coase theorem suggests that a regulatory scheme, which clearly defines spectrum property rights and allows transactions between participants, induces an optimal spectrum assignment. This paper argues that the conditions required by Coase are gradually achieved by the introduction of Dynamic Spectrum Management (DSM), which enables a dynamic reassignment of spectrum bands at different times and places. DSM reduces the costs associated with spectrum transactions and thus provides an opportunity to enhance efficiency through voluntary transactions. This study analyzes the factors affecting the benefits of a regulatory scheme allowing transactions, compares and quantifies the potential gains associated with different spectrum regimes by employing agent-based simulations and suggests policy implications for spectrum regulation.


قضیه کوش نشان می دهد که یک طرح نظارتی، که به وضوح حقوق مالکیت طیف تعریف می کند و اجازه می دهد تا معاملات بین شرکت کنندگان، باعث تخصیص طیف مطلوب. در این مقاله استدلال می کند که شرایط مورد نیاز کوش به تدریج با مقدمه ای از پویا مدیریت طیف (DSM)، که قادر به انتساب مجدد پویا باند طیف در زمان و مکان های مختلف به دست آورد. DSM را کاهش می دهد هزینه های مرتبط با معاملات و در نتیجه طیف فرصتی برای افزایش بهره وری از طریق معاملات داوطلبانه فراهم می کند. این مطالعه با هدف تعیین عوامل موثر بر مزایای یک طرح نظارتی اجازه می دهد معاملات، مقایسه و quantifies دستاوردهای بالقوه در ارتباط با رژیم های طیف های مختلف با استفاده از شبیه سازی بر اساس عامل و نشان می دهد سیاستی برای تنظیم طیف.


كلمات كليدي:

Agent-based modeling (ABM) , Coase theorem , Interference and property rights., Spectrum regimes , Spectrum transactions , Value of the spectrum , Agent-based modeling (ABM), Coase theorem, Dynamic spectrum management (DSM), Interference and property rights., Spectrum regimes, Spectrum transactions, Value of the spectrum
مدل مبتنی بر عامل (ABM) , قضیه کوز , تداخل و حقوق مالکیت. , رژیم اسپکتروم , معاملات اسپکتروم , ارزش از طیف , مدل سازی مبتنی بر عامل (ABM), قضیه کوش, مدیریت پویا طیف (DSM), تداخل و حقوق مالکیت. , رژیم طیف, معاملات طیف, ارزش از طیف


موضوعات:

Electrical and Electronic Engineering, Human Factors and Ergonomics, Information Systems[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×