سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 55 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:اشعه ماوراء بنفش-قابل درمان بر اساس کربنات کلسیم سطحی یافته
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2014
شماره صفحات: 198203198-203
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.procs.2014.09.079 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Procedia Computer Science »
  4. Modeling Complexity in Multi-modal Adaptive Survey Systems

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.84.130.252

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Modeling Complexity In Multi-modal Adaptive Survey Systems


مقاله: اشعه ماوراء بنفش-قابل درمان بر اساس کربنات کلسیم سطحی یافته

نويسنده:


خلاصه مقاله:


Modern survey data collection systems must balance cost and quality while supporting multiple response modes (paper, internet, telephone and personal interview) and addressing unpredictable respondent behavior. The next generation of survey systems utilizes adaptive methods to address these issues, but this may affect system behavior and introduces new issues. The paper discusses the development of a system model to analyze system behavior, determine the level of complexity present, define the conditions under which complex behaviors occur and explore approaches to manage complexity. The model, built in NetLogo, uses an agent representation for control, response mode management and the respondent. It not only represents control logic, particularly survey strategies, but also realistic stochastic respondent demographics and external influences which are independent of the system. The paper frames the problem as a potential complex adaptive system, discusses the approach and modeling of the system and reviews analysis of the model to date and its impacts on system design. Preliminary results indicate that basic system behavior is complicated (according to the Cynefin framework) but external influences can introduce unpredictable behaviors that make the system complex, requiring careful management in order to achieve system objectives.


سیستم های جمع آوری داده ها بررسی مدرن باید هزینه و کیفیت تعادل در حالی که حمایت حالت پاسخ های متعدد (مقاله، اینترنت، تلفن و مصاحبه های شخصی) و پرداختن به رفتار غیر قابل پیش بینی پاسخ دهنده. نسل بعدی سیستم نظرسنجی با بهره گیری از روش تطبیقی ​​برای رسیدگی به این مسائل، اما ممکن است این رفتار سیستم تاثیر می گذارد و مسائل جدید را معرفی میکند. این مقاله در مورد توسعه یک مدل سیستم به تجزیه و تحلیل رفتار سیستم، تعیین سطح حاضر پیچیدگی، تعریف شرایطی که تحت آن رفتارهای پیچیده رخ می دهد و کشف دیدگاه های برای مدیریت پیچیدگی. مدل، ساخته شده در NetLogo، از یک ارائه عامل برای کنترل، مدیریت پاسخ حالت و مخاطب. این نه تنها نشان دهنده منطق کنترل، به ویژه بررسی استراتژی، بلکه جمعیتی مخاطب تصادفی واقع بینانه و تأثیرات خارجی است که مستقل از سیستم می باشد. مقاله فریم مشکل به عنوان یک سیستم پیچیده ی سازگار بالقوه، روش و مدل سازی سیستم و بررسی تجزیه و تحلیل از مدل مورد بحث به روز و اثرات آن بر طراحی سیستم. نتایج اولیه نشان می دهد که رفتار سیستم پایه پیچیده است (با توجه به چارچوب Cynefin) اما نفوذ خارجی می تواند رفتارهای غیر قابل پیش بینی است که پیچیده سیستم، نیاز به مدیریت دقیق به منظور دستیابی به اهداف نظام معرفی می کنند.


كلمات كليدي:

agent based modeling (ABM), census, complexity, external influences, NetLogo, survey
عامل مبتنی بر مدل سازی (ABM), سرشماری, پیچیدگی, نفوذ خارجی, NetLogo, نظرسنجی[ ]

فهرست مقالات مرتبط و مشابه

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه تابستان ☀️
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×