سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 61 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:التراسونیک تبلور از کربنات کلسیم در حضور آب دریا یون
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:September 2015
شماره صفحات: 000-0
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/s0951-8320(15)00155-6 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Reliability Engineering & System Safety »
  4. Inside Front Cover/Editorial Board

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.230.84.215

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Inside Front Cover/Editorial Board


مقاله: التراسونیک تبلور از کربنات کلسیم در حضور آب دریا یون

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


In this paper we investigate maintenance policy selection (MPS) through the use of the Analytic Hierarchy Process (AHP). A maintenance policy is a policy that dictates which parameter triggers a maintenance action. In practice, selecting the right maintenance policy appears to be a difficult decision. We investigate MPS for naval ships, but our results have wider applicability. For our study we cooperate with the owner and operator of the ships, as well as with a shipbuilder and an original equipment manufacturer of naval ships. We apply a structured five step approach to obtain the relevant criteria that may make one policy preferable over another. The criteria are drawn from both literature and a series of interviews at several navy related companies and are structured into a hierarchy of criteria usable with the AHP. Additionally, we organize three workshops at the three different companies to test the AHP-based MPS approach in practice. We conclude that the AHP is well suited for maintenance policy selection in this broad setting, and that it provides a structured and detailed approach for MPS. Adding to that, it facilitates discussions during and after the sessions, creating a better understanding of the policy selection process.


در این مقاله به بررسی انتخاب سیاست تعمیر و نگهداری (MPS) از طریق استفاده از فرآیند تحلیل سلسله مراتبی (AHP). سیاست حفظ و نگهداری یک سیاست است که دیکته که پارامتر باعث یک عمل تعمیر و نگهداری است. در عمل، انتخاب سیاست نگهداری سمت راست به نظر می رسد تصمیم دشوار است. ما بررسی MPS برای کشتی های نیروی دریایی، اما نتایج ما کاربرد گسترده تر است. برای مطالعه ما با مالک و اپراتور از کشتی های همکاری، و همچنین با shipbuilder و تولید کننده تجهیزات اصلی از کشتی های نیروی دریایی. ما درخواست یک رویکرد پنج گام برای به دست آوردن ساختار ضوابط که ممکن است یک سیاست بهتر از دیگر ساخت. معیار از هر دو ادبیات و مجموعه ای از مصاحبه در چندین شرکت نیروی دریایی مربوط کشیده شده و به یک سلسله مراتب از معیارهای قابل استفاده با AHP ساختار. علاوه بر این، ما سه کارگاه سازماندهی در سه شرکت مختلف برای تست روش MPS بر اساس AHP-در عمل. ما نتیجه گیری کرد که AHP به خوبی برای انتخاب سیاست تعمیر و نگهداری در این شرایط گسترده مناسب است، و آن را یک رویکرد ساختار یافته و دقیق MPS را فراهم می کند. اضافه کردن به آن، آن را تسهیل بحث در طول و بعد از جلسات، ایجاد یک درک بهتر از فرآیند انتخاب سیاست.


موضوعات:

Industrial and Manufacturing Engineering, Safety, Risk, Reliability and Quality[ ]

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×