سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 71 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:در حدود پیچیدگی در اشکال زندگی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:21 August 2015
شماره صفحات: 899089-90
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.jtbi.2015.04.032 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Journal Of Theoretical Biology »
  4. On the limits of complexity in living forms

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.128.196

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

On The Limits Of Complexity In Living Forms


مقاله: در حدود پیچیدگی در اشکال زندگی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


In a recent book chapter, Morris, S.C., 2013. Life: the final frontier for complexity? In: Lineweaver, C.H., Davies, P.C.W., Ruse, M. (Eds.), Complexity and the Arrow of Time. pp. 135–161. argues that there are limits to the complexity of life forms and that with the exception of human beings these limits have already been reached. We recommend seeing human use of technology as a natural, evolutionary process. We then proceed to claim that biological engineering other species to increase their complexity can be an efficient way to delay the heat death locally. Whenever, wherever in the universe living things become intelligent enough to perform these kinds of operations, they will be able to increase complexity around them as long as a gradient of energy is available. This conclusion has deep impact on both science and philosophy.


در یک فصل کتاب اخیر، موریس، SC، 2013. زندگی: مرز نهایی برای پیچیدگی؟ در: Lineweaver، CH، دیویس، PCW، خدعه، M.، پیچیدگی و پیکان زمان (ویرایشگران). ص 135-161. استدلال می کند که محدود به پیچیدگی اشکال زندگی و به جز انسان این محدودیت ها در حال حاضر رسیده است وجود دارد. ما توصیه می کنیم دیدن استفاده انسان از تکنولوژی به عنوان یک، روند تکاملی طبیعی است. پس از آن ما به ادعا می کنند که مهندسی زیستی گونه های دیگر برای افزایش پیچیدگی خود می تواند یک راه موثر برای به تاخیر انداختن مرگ به صورت محلی گرما. هر وقت و هرجایی در جهان موجودات زنده به اندازه کافی هوشمند به انجام این نوع از عملیات تبدیل، آنها قادر به افزایش پیچیدگی در اطراف آنها تا زمانی که یک شیب از انرژی در دسترس خواهد بود. این نتیجه گیری تاثیر عمیق در هر دو علم و فلسفه.


كلمات كليدي:

Dissipative structures , Evolution, Systems biology , Complexity, Dissipative structures, Evolution, Systems biology
ساختارهای اتلافی , سیر تکاملی , سیستم های زیست شناسی , پیچیدگی, ساختار اتلاف, تکامل, زیست شناسی سیستم ها


موضوعات:

Biochemistry, Genetics and Molecular Biology(all), Modelling and Simulation, Statistics and Probability, Immunology and Microbiology(all), Applied Mathematics, Agricultural and Biological Sciences(all), Medicine(all)[ ]

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×