سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 152 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:کار قانون بهداشت و ایمنی. وظیفه غفلت مهندس آتش است؟
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:October 2014
شماره صفحات: 181-8
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.csfs.2014.05.001 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Case Studies In Fire Safety »
  4. Work Health & Safety legislation; the fire engineer’s neglected duty?

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.230.84.215

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Work Health & Safety Legislation; The Fire Engineer’s Neglected Duty?


مقاله: کار قانون بهداشت و ایمنی. وظیفه غفلت مهندس آتش است؟

نويسنده:


خلاصه مقاله:


Fire engineers are in general, aware of their duties under Building legislation. However, they are often unfamiliar of separate duties under Work Health and Safety legislation.This paper describes an Australian case-study, but one that is presented generally so as to have applicability in those other jurisdictions where similar Work Health and Safety obligations exist.As society becomes safer, Work Health and Safety has evolved from being solely about the employer–employee relationship, to also impose duties on other participants, such as building designers. Fire engineers are building designers that by the very nature of their work, directly influence the safety of a workplace. Most buildings upon which fire engineering is practiced are workplaces.Under Building legislation, fire engineers must design to minimum performance requirements. In the process, usually adopting the most cost effective approach and thereby creating economic benefits.Under Work Health and Safety legislation however, fire engineers have a duty to adopt the highest possible level of precautions, unless it is not reasonably practicable to do so. The reasonably practicable test must follow the hierarchy of controls and consider all relevant matters, the last of which is cost.Fire engineers that ignore Work Health and Safety duties, intentionally or not, are exposed to claims of negligence.


مهندسان آتش به طور کلی، از وظایف خود را تحت قانون ساختمان آگاه است. با این حال، آنها اغلب از وظایف جداگانه تحت بهداشت کار و ایمنی legislation.This مقاله آشنا نیستند شرح مورد مطالعه استرالیا، اما یکی است که به طور کلی ارائه شده به عنوان به کاربرد آن در حوزه های قضایی دیگر که در آن مشابه بهداشت و ایمنی کار تعهدات exist.As جامعه امن تر می شود، بهداشت و ایمنی کار از بودن تنها در مورد رابطه کارفرما کارمند، به همچنین وظایف در شرکت کنندگان دیگر، مانند ساختمان طراحان تحمیل تکامل یافته است. مهندسان آتش در حال ایجاد طراحان که با ماهیت کار خود، به طور مستقیم تحت تاثیر قرار ایمنی از یک محل کار. اکثر ساختمان های که بر اساس آن مهندسی آتش تمرین می شود workplaces.Under ساختمان قانون، مهندسان آتش باید به حداقل عملکرد مورد نیاز را طراحی کنند. در این فرایند، معمولا اتخاذ هزینه ترین روش موثر و در نتیجه ایجاد benefits.Under اقتصادی بهداشت کار و قوانین ایمنی با این حال، مهندسان آتش را موظف به اتخاذ بالاترین سطح ممکن از اقدامات احتیاطی، مگر اینکه منطقی عملی به انجام این کار. آزمون عملی منطقی باید سلسله مراتب کنترل را دنبال و در نظر گرفتن تمام امور مربوطه، که آخرین آن مهندسان cost.Fire که چشم پوشی از وظایف بهداشت و ایمنی کار، عمدا یا نه، به ادعای سهل انگاری در معرض است.


كلمات كليدي:

Fire engineering, Health and Safety, Safety in design
مهندسی آتش, بهداشت و ایمنی, ایمنی در طراحی[ ]

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×