سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 56 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:بهبود معیارهای شباهت نزدیکی ارتباط: به سوی نقشه مفهوم تقویت
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 926931926-931
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.procs.2015.05.167 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Procedia Computer Science »
  4. Passenger Car Unit of Vehicles on Undivided Intercity Roads in India

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.226.73.255

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Passenger Car Unit Of Vehicles On Undivided Intercity Roads In India


مقاله: بهبود معیارهای شباهت نزدیکی ارتباط: به سوی نقشه مفهوم تقویت

خلاصه مقاله:


The majority of the roads in India are of single-lane or two-lane width. Due to budget constrains sometimes these roads are constructed with one and a half lane width (5.5 m) and is called intermediate-lane road with traffic moving on both directions. To simplify the analysis of mixed traffic on such roads, different types of vehicles are converted into equivalent number of passenger cars by using Passenger Car Unit (PCU). In the present study, an attempt is made to study the effect of the carriageway width on PCU of different vehicle categories. Data are collected at ten sections of intercity roads in different states in India. The results show that PCU value for a vehicle type varies with traffic volume and composition on the road and the carriageway width of the road being used. For example the average PCU for a big car varies from 1.46 to 1.59 on two-lane roads, 1.23 to 1.55 on intermediate roads and 1.58 on single-lane roads. All these results are discussed in this paper.


اکثر جاده ها در هند از تک خط و یا عرض دو خط می باشد. با توجه به بودجه محدود گاهی اوقات این جاده ها با یک و نیم عرض خط (5.5 متر) ساخته شده است و جاده میانی خط با ترافیک در حال حرکت در هر دو جهت نامیده می شود. برای ساده کردن تجزیه و تحلیل ترافیک مخلوط در چنین جاده ها، انواع مختلف از وسایل نقلیه به تعداد معادل اتومبیل های مسافری با استفاده از واحد های مسافری اتومبیل (PCU) تبدیل می شود. در مطالعه حاضر، تلاش شده است به بررسی اثر عرض تراش در PCU از دسته های مختلف خودرو. داده ها در ده بخش از جاده های بین شهری در کشورهای مختلف در هند جمع آوری شده. نتایج نشان می دهد که ارزش PCU برای یک نوع وسیله نقلیه با حجم ترافیک و ترکیب در جاده و عرض تراش جاده متفاوت استفاده می شود. به عنوان مثال PCU به طور متوسط ​​برای یک ماشین بزرگ 1.46-1.59 در جاده های دو خط، 1.23-1.55 در جاده های متوسط ​​و 1.58 در جاده های تک خط متفاوت است. همه این نتایج در این مقاله بحث شده است.


كلمات كليدي:

Passenger car unit, Traffic composition , Intercity roads,Carriageway width, Passenger car unit, Traffic composition
واحد ماشین سواری , ترکیب ترافیک , جاده بین شهری، عرض تراش, واحد ماشین سواری , ترکیب ترافیک[ ]

 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×