سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 95 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:1 درک خطرات
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 3113-11
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-12-420054-8.00001-2 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Business Espionage Risk, Threats, And Countermeasures »
  4. 1 Understanding the Risks

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.163.213.149

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

1 Understanding The Risks


مقاله: 1 درک خطرات

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This chapter explains the terms ‘risk’ and ‘risk assessment.’ It explains how the terms sometimes get misused and the meaning of the terms in this book. Risk is a combination of the likelihood of occurrence of threats, the gaps in effectiveness from standards or vulnerabilities, and the consequences or business impact. The goal of this book is to base countermeasures and programs on risk-based solutions.


در این فصل شرایط ریسک و توضیح می دهد 'ارزیابی ریسک. این توضیح می دهد که چگونه شرایط گاهی اوقات سوء استفاده کنید و معنای شرایط در این کتاب است. خطر ترکیبی از احتمال وقوع تهدید است، شکاف ها در اثر از استانداردهای و یا آسیب پذیری، و عواقب و یا تاثیر کسب و کار. هدف از این کتاب به پایه اقدامات متقابل و برنامه های در راه حل های مبتنی بر ریسک.


كلمات كليدي:

business impact , consequences , corrective actions , countermeasures and risk-based security, risk , risk assessment , threats , Business espionage, Business espionage threats vulnerabilities consequences business impact risk risk assessment corrective actions countermeasures and risk-based security, business impact, consequences, corrective actions, countermeasures and risk-based security, risk, risk assessment, threats, vulnerabilities
تاثیر کسب و کار , عواقب , اقدامات اصلاحی , اقدامات متقابل و امنیت مبتنی بر ریسک , خطر , ارزیابی ریسک , تهدید , جاسوسی کسب و کار, کسب و کار تهدید جاسوسی آسیب پذیری عواقب کسب و کار ارزیابی ریسک خطر تاثیر اقدامات اصلاحی اقدامات متقابل و امنیت مبتنی بر ریسک , تاثیر کسب و کار, عواقب, اقدامات اصلاحی, اقدامات متقابل و امنیت مبتنی بر ریسک , معرض خطر, ارزیابی ریسک, تهدید, آسیب پذیری[ ]

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه تابستان ☀️
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×