سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 40 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:فصل 12 مدیریت ریسک
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 273291273-291
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-12-420231-3.00012-9 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Measuring And Managing Information Risk A FAIR Approach »
  4. Chapter 12 Risk Management

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.84.130.252

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Chapter 12 Risk Management


مقاله: فصل 12 مدیریت ریسک

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


In this chapter, the authors discuss risk management as a distinct function from risk analysis. A definition for risk management is offered and tied to the questions that executives ask and the practice of risk management across the entire organization. The risk management stack is reviewed as a tool for driving from risk decision making to modeling. The authors discuss a model for capturing decisions in terms of the outcomes and ties them to three broad categories: strategic, operational, and incident management. Lastly, the risk management system model is introduced that ties risk and risk management together with a feedback loop. In addition, the difference between intended versus actual is discussed in the model.


در این فصل، نویسندگان در مورد مدیریت ریسک به عنوان یک تابع مجزا از تجزیه و تحلیل خطر است. یک تعریف برای مدیریت ریسک ارائه شده است و وابسته به سوالات است که مدیران بپرسید و عمل مدیریت ریسک در سراسر سازمان است. مدیریت ریسک پشته به عنوان یک ابزار برای رانندگی از تصمیم گیری در معرض خطر به مدل سازی بررسی می شود. نویسندگان در مورد یک مدل برای گرفتن تصمیمات در شرایط نتایج و آنها را روابط به سه دسته عمده: استراتژیک، عملیاتی و مدیریت حادثه. در نهایت، مدل سیستم مدیریت ریسک معرفی کردند که روابط ریسک و مدیریت ریسک همراه با یک حلقه بازخورد. علاوه بر این، تفاوت بین در نظر گرفته شده در مقابل واقعی در مدل مورد بحث.


كلمات كليدي:

Intended state , Actual state, Actual state Decision making Decision support Intended state Risk management, Intended state
دولت در نظر گرفته شده , حالت واقعی, دولت واقعی پشتیبانی تصمیم گیری تصمیم گیری دولت در نظر گرفته شده مدیریت ریسک , دولت در نظر گرفته شده[ ]

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه تابستان ☀️
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×