سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 124 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:فصل 9 یکپارچه مدیریت ریسک به عنوان مثال از برف بهمن
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 263301263-301
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-12-394849-6.00009-3 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Snow And Ice-Related Hazards, Risks And Disasters »
  4. Chapter 9 Integrative Risk Management The Example of Snow Avalanches

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

Chapter 9 Integrative Risk Management The Example Of Snow Avalanches


مقاله: فصل 9 یکپارچه مدیریت ریسک به عنوان مثال از برف بهمن

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Snow avalanches can pose a risk to persons, buildings, and infrastructure in mountainous regions. As long as people have settled in the Alps, they had to deal with avalanche hazard. Structural mitigation measures, protection forests, and land-use planning reduced the hazard and the risk in the past decades and contributed thereby to the development of mountain regions. In many countries, decisions on dealing with the consequences of avalanches are increasingly based on the assessment of risks and not only on the reduction of hazard. In the first part of this chapter, we present different elements of an integrative risk management of avalanches with a focus on Switzerland. In the second part, we present an example of how this concept can be applied to handle the avalanche risk in the City of Juneau, Alaska.


بهمن برف می تواند خطر ابتلا به افراد، ساختمانها، و زیرساخت در مناطق کوهستانی در برخواهد داشت. تا زمانی که مردم در کوه های آلپ حل و فصل، آنها تا به حال برای مقابله با خطر بهمن. اقدامات ساختاری تعدیل، جنگل حفاظت، و برنامه ریزی استفاده از زمین خطر و خطر در چند دهه گذشته کاهش یافته و به توسعه مناطق کوهستانی کمک در نتیجه. در بسیاری از کشورها، تصمیم گیری در خرید و فروش با عواقب ناشی از بهمن به طور فزاینده ای در ارزیابی از خطرات و نه تنها در کاهش خطر است. در بخش اول این فصل، ما عناصر مختلف مدیریت ریسک یکپارچه از بهمن با تمرکز بر ارائه سوئیس. در بخش دوم، ما نمونه ای از این مفهوم را می توان به مسئولیت رسیدگی به خطر سقوط بهمن در شهر جونو، آلاسکا را ارائه دهد.


كلمات كليدي:

Alaska Risk assessment Risk concept Risk management Snow avalanche
آلاسکا ارزیابی ریسک بهمن برف مفهوم ریسک مدیریت ریسک


موضوعات:
[ ]

 

فهرست مراجع و منابع

نتايج بعدي


نتايج بعدي

 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×