سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 65 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:با توجه به جنبه های استفاده از مودل بستر های نرم افزاری - مطالعه موردی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 114211481142-1148
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.protcy.2015.02.163 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Procedia Technology »
  4. Aspects Concerning the Use of the Moodle Platform – Case Study

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

Aspects Concerning The Use Of The Moodle Platform – Case Study


مقاله: با توجه به جنبه های استفاده از مودل بستر های نرم افزاری - مطالعه موردی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Exponential growth in computing over the past decade has triggered the development of many useful IT tools and implicit teaching, development of several E-learning platforms, which have become more familiar to teachers and students. Generic learning E-learning can be defined as distance learning in a progressive and collaborative learning, which combines traditional teaching methods with methods based on IT resources with the objective of increasing the performance of individual learners. Learning E-learning is based on modern teaching in a different way than classic which is more attractive and has an important role of knowledge building and evaluation performed in an attractive manner and custom, both those directing learning, especially as learners - pupils or students. This paper intends to present the functionalities of the E-learning platforms. This approach underlines identifying the training of students in using Moodle platform, based on a SWOT analysis and based on a questionnaire survey. The questionnaires were pooled using Google Docs platform. The results obtained from the questionnaires have shown some positive and some negative aspects.


رشد نمایی در محاسبات در طول دهه گذشته باعث توسعه بسیاری از ابزارهای مفید و IT آموزش ضمنی، توسعه چندین سیستم عامل E-یادگیری، که بیشتر آشنا به معلمان و دانش آموزان تبدیل شده اند. عمومی آموزش E-یادگیری می تواند به عنوان آموزش از راه دور در یک آموزش مترقی و مشترک، که ترکیبی از روش های تدریس سنتی با روش مبتنی بر منابع IT با هدف افزایش عملکرد زبان آموزان فردی تعریف شده است. آموزش E-یادگیری در آموزش مدرن در راه های مختلف از کلاسیک است که جذاب تر و نقش مهمی در ساختمان دانش و ارزیابی در شیوه ای جذاب و سفارشی انجام داده است بر اساس، هر دو آن هدایت یادگیری، به ویژه به عنوان زبان آموزان - دانش آموزان و یا دانش آموزان است. در این مقاله قصد دارد به ارائه ویژگی های سیستم عامل E-یادگیری. این رویکرد تاکید شناسایی آموزش دانش آموزان در استفاده از پلت فرم سیستم، بر اساس تجزیه و تحلیل SWOT و بر اساس پرسشنامه. پرسشنامه با استفاده از پلت فرم های Google Docs ادغام شدند. نتایج به دست آمده از پرسش نامه مثبت و برخی از جنبه های منفی نشان داده اند.


كلمات كليدي:
موضوعات:
[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×