سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 41 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:BioGlue® آمبولی کرونری در طول عمل جراحی قلب باز
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):10 (2)
سال انتشار:August 2014
شماره صفحات: 788078-80
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.jccase.2014.05.007 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Journal Of Cardiology Cases »
  4. BioGlue® coronary embolism during open heart surgery

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.226.73.255

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

BioGlue® Coronary Embolism During Open Heart Surgery


مقاله: BioGlue® آمبولی کرونری در طول عمل جراحی قلب باز

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


In cases of iatrogenic coronary embolism during cardiac surgery or percutaneous coronary intervention, small air bubbles or foreign bodies are directly injected, which usually result in serious adverse events if not treated promptly. We herein describe the case of a patient who developed acute myocardial infarction resulting in shock due to BioGlue® (CryoLife, Atlanta, GA, USA)-induced coronary embolism during the surgical repair of aortic dissection and was treated for retrieval of the material using a thrombectomy catheter.


در موارد آمبولی کرونری ایاتروژنیک در طول عمل جراحی قلب یا مداخله عروقی زیر پوستی، حباب های هوا کوچک و یا جسم خارجی به طور مستقیم تزریق می شود، که معمولا در عوارض جانبی جدی در نتیجه اگر به سرعت درمان نشود. ما در اینجا در مورد یک بیمار که به انفارکتوس حاد میوکارد منجر به شوک ناشی از BioGlue® (CryoLife، آتلانتا، GA، USA) القا آمبولی کرونری در تعمیر جراحی دیسکسیون آئورت توسعه یافته و برای بازیابی از مواد با استفاده از یک تحت درمان قرار گرفت توصیف کاتتر ترومبوز.<learning objective:="" coronary="" embolism="" caused="" by="" surgical="" adhesives="" is="" a="" rare="" but="" potentially="" life-threatening="" complication.="" it="" important="" for="" surgeons="" to="" promptly="" recognize="" and="" treat="" this="" serious="" condition="" in="" consultation="" with="" cardiologists.=""> </learning>


كلمات كليدي:

BioGlue® , Coronary embolism , Thrombectomy catheter, BioGlue®, Coronary embolism, Thrombectomy catheter, Type A aortic dissection
BioGlue® , Coronary embolism , Thrombectomy catheter , BioGlue®, آمبولی کرونری, کاتتر ترومبوز , نوع A دیسکسیون آئورت


موضوعات:

Cardiology and Cardiovascular Medicine[ ]

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×