سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 45 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:منشاء برای تشکیل خوشه آل-N در رقیق GA-غنی نیترید AlxGa1-xNyX1-Y (X = عنوان، و یا P) آلیاژهای
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):33 (4)
سال انتشار:May 2011
شماره صفحات: 918922918-922
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.ijepes.2010.12.032 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. International Journal Of Electrical Power & Energy Systems »
  4. Establishing parameters of very high voltage power lines for various loadings and atmospheric conditions

report iconنمايش خلاصه مقاله

Establishing Parameters Of Very High Voltage Power Lines For Various Loadings And Atmospheric Conditions


مقاله: منشاء برای تشکیل خوشه آل-N در رقیق GA-غنی نیترید AlxGa1-xNyX1-Y (X = عنوان، و یا P) آلیاژهای

نويسنده:


خلاصه مقاله:


The idea of establishing parameters of electro-power system elements under real conditions of work, and therefore of very high voltage power lines, was suggested at CIGRE congress of 1972. In Romania, I undertook the work on this applied research.In the classical theory of the symmetrical quadrupole of a very high voltage power line, it was considered known its uniform distributed parameters and the magnitudes of its input values and its output values unknown. The problem arising is to determine its internal parameters when the input and output values are known. It was necessary to develop an adequate mathematical method for this purpose, and in the first part of the article I present it in detail.The article presents an adequate way of measurement to reach this purpose, as well as the necessary cautions to do away with the possible errors of measurement, and a synthesis of the results obtained. It also presents one method for testing in laboratory, to double check the correctness of the results of the real high voltage line parameter measurements, because they seem to be abnormal, different from those previously considered as normal.The results of the measured parameters obtained in the laboratory model confirm the results obtained on the real high voltage lines. Finally, I present the theoretically explanation of this results.


ایده ایجاد پارامترهای عناصر سیستم الکترو قدرت تحت شرایط واقعی کار، و در نتیجه از خطوط برق ولتاژ بسیار بالا، در CIGRE کنگره 1972. در رومانی پیشنهاد شد، من به عهده کار بر روی این اعمال research.In تئوری کلاسیک از چهار متقارن یک خط انتقال برق ولتاژ بسیار بالا، آن در نظر گرفته یکنواخت پارامترهای توزیع آن و مقدار از ارزش های ورودی و خروجی آن ناشناخته شناخته شده بود. مشکل ناشی است برای تعیین پارامترهای درونی خود را زمانی که مقادیر ورودی و خروجی شناخته شده است. لازم به منظور توسعه یک روش ریاضی کافی برای این منظور بود، و در بخش اول این مقاله من آن را در مقاله detail.The ارائه یک راه مناسب اندازه گیری برای رسیدن به این هدف، و همچنین به عنوان هشدار لازم را برای انجام دور با خطاهای احتمالی اندازه گیری، و ترکیبی از نتایج به دست آمده. آن را نیز ارائه یک روش برای آزمایش در آزمایشگاه، به دو برابر بررسی صحت نتایج حاصل از اندازه گیری پارامتر خط ولتاژ بالا واقعی است، چرا که آنها به نظر می رسد غیر طبیعی، متفاوت از کسانی که قبلا به عنوان نتایج normal.The از پارامترهای اندازه گیری به دست آمده در نظر گرفته مدل آزمایشگاهی نتایج به دست آمده در خطوط ولتاژ بالا واقعی تایید. در نهایت، من در حال حاضر از لحاظ نظری توضیح این نتایج.


كلمات كليدي:

High voltage lines, Power, Symmetrical quadrupole, Transmission parameters
خطوط ولتاژ بالا, قدرت, چهار متقارن , پارامترهای انتقال


موضوعات:

Electrical and Electronic Engineering, Energy Engineering and Power Technology[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع


  • [1]. Clade J, Gary C, Moreau M. Resultats des Etudes sur l’Effect de Courrone Menees a la Station Experimentale des Renardieres, CIGRE session no. 31-08; 1970.
  • [2]. M.F. Cahen 'Reseaux de Transport et de Distribution de l’Energie Electrique' L. Eyrolles, Paris (1953)
  • [3]. J. Fallou 'Les Reseaux de Transmission d’Energie' Gauthier-Villars, Paris (1935)
  • [4]. Botan NV, Constantinescu E, Poiata Al, Retele Electrice. Calculul Electric, Editura Tehnica, Bucuresti; 1961.
  • [5]. Bercovici M, Arie A. Calculul Retelelor Electrice.


 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×