سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 74 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:محاسبه تنش دندان خار فلزی و چرخ دنده های حلزونی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:September 2015
شماره صفحات: 181-8
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.cep.2015.05.001 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Chemical Engineering And Processing: Process Intensification »
  4. Energy consumption estimation in the scaling-up of microwave heating processes

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.90.86.231

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Energy Consumption Estimation In The Scaling-up Of Microwave Heating Processes


مقاله: محاسبه تنش دندان خار فلزی و چرخ دنده های حلزونی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


The specific energy consumption of six different microwave-driven processes and equipments has been studied and it was found that the scale used dramatically affects it. Increasing the amount of sample employed from 5 to 100g leads to a reduction in the specific energy consumption of 90–95%. When the amount of sample is 200g or higher, the specific energy consumption remains practically constant. This means that to assess the real energy efficiency of a microwave-driven process a minimum mass of about 200g needs to be used. The energy results can then be easily extrapolated to larger scales. Otherwise, a correlation should be used to avoid overestimated energy values and inaccurate energy efficiencies.


مصرف انرژی خاص از شش فرآیندهای مختلف-مایکروویو رانده و تجهیزات مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شد که مقیاس مورد استفاده به طور چشمگیری از آن تاثیر می گذارد. افزایش مقدار نمونه به کار از 5 تا 100G منجر به کاهش در مصرف انرژی خاص از 90-95٪. هنگامی که مقدار نمونه 200G و یا بالاتر است، مصرف انرژی خاص عملا ثابت می ماند. این به این معنی است که برای ارزیابی بهره وری انرژی واقعی از یک فرایند مایکروویو رانده توده حداقل در مورد 200G نیازهای مورد استفاده قرار گیرد. نتایج انرژی پس از آن به راحتی می توان به مقیاس های بزرگتر تعمیم داد. در غیر این صورت، ارتباط باید مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از ارزش انرژی دست بالا و بازده انرژی نادرست است.


كلمات كليدي:

Efficiency, Energy Consumption, Microwave heating, Scale-up
Efficiency, مصرف انرژی, حرارت مایکروویو, مقیاس بالا |


موضوعات:

Industrial and Manufacturing Engineering, Energy Engineering and Power Technology, Chemistry(all), Chemical Engineering(all), General Chemical Engineering[ ]

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
× 🎁
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×