سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 94 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:بازنگری راکتور هسته ای با استفاده از الگوریتم کوانتومی الهام
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:August 2014
شماره صفحات: 919891-98
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.engappai.2014.04.007 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Engineering Applications Of Artificial Intelligence »
  4. Agent-based modeling and simulation of a smart grid: A case study of communication effects on frequency control

report iconنمايش خلاصه مقاله

Agent-based Modeling And Simulation Of A Smart Grid: A Case Study Of Communication Effects On Frequency Control


مقاله: بازنگری راکتور هسته ای با استفاده از الگوریتم کوانتومی الهام

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


A smart grid is the next generation power grid focused on providing increased reliability and efficiency in the wake of integration of volatile distributed energy resources. For the development of the smart grid, the modeling and simulation infrastructure is an important concern. This study presents an agent-based model for simulating different smart grid frequency control schemes, such as demand response. The model can be used for combined simulation of electrical, communication and control dynamics. The model structure is presented in detail, and the applicability of the model is evaluated with four distinct simulation case examples. The study confirms that an agent-based modeling and simulation approach is suitable for modeling frequency control in the smart grid. Additionally, the simulations indicate that demand response could be a viable alternative for providing primary control capabilities to the smart grid, even when faced with communication constraints.


شبکه هوشمند نسل بعدی شبکه برق با تمرکز بر ارائه افزایش قابلیت اطمینان و کارایی در پی ادغام فرار منابع انرژی توزیع شده است. برای توسعه شبکه هوشمند، مدل سازی و شبیه سازی زیرساخت های یک نگرانی مهم است. این مطالعه، مدل بر اساس عامل برای شبیه سازی طرح های مختلف هوشمند فرکانس شبکه کنترل، مانند پاسخ به تقاضا. این مدل می تواند برای شبیه سازی برق، ارتباطات و پویایی کنترل استفاده می شود. ساختار مدل است که در جزئیات ارائه شده، و استفاده از مدل با چهار نمونه مورد شبیه سازی متمایز ارزیابی شده است. مطالعه تایید می کند که مدل سازی و شبیه سازی روش بر اساس عامل مناسب برای کنترل فرکانس مدل سازی در شبکه هوشمند است. علاوه بر این، شبیه سازی نشان می دهد که پاسخ به تقاضا می تواند یک جایگزین مناسب برای ارائه قابلیت کنترل اولیه به شبکه هوشمند، حتی زمانی که با محدودیت های ارتباطی مواجه شده است.


كلمات كليدي:

Agent-based modeling and simulation, Communication, Frequency control, Smart grid
مدل سازی مبتنی بر عامل و شبیه سازی, ارتباطات , کنترل فرکانس, شبکه هوشمند


موضوعات:

Control and Systems Engineering, Electrical and Electronic Engineering, Artificial Intelligence[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.226.58.177

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×