سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 229 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:حذف کبالت از سولفات روی راه حل صافی آبی برای روی الکترووینینگ
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2013
شماره صفحات: 740749740-749
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.protcy.2013.12.082 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Procedia Technology »
  4. Issues Associated with Extension of Time (EoT) Claim in Malaysian Construction Industry

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

Issues Associated With Extension Of Time (EoT) Claim In Malaysian Construction Industry


مقاله: حذف کبالت از سولفات روی راه حل صافی آبی برای روی الکترووینینگ

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This paper aims to identify the common disputed issues related to the Extension of Time (EoT) claim; particularly in private funding projects. A survey research approach, using questionnaire as an instrument, was employed to achieve the aim of this research. An extensive review of previous related research– was conducted and consolidated by interviews with industry experts, after which eleven issues were identified. Findings from the survey revealed that “concurrent delay,” “eligibility of a time extension claim,” and “non- compliance to contractual requirement,” were the top three (3) disputed issues in EoT claims. These results imply that adherence to the contract is paramount, not only for the smooth management of a project, but also to ensure the success of any contractual claim without any disputes arising. These findings are expected to offer a significant contribution to industry players, researchers, and academicians; and thus help to identify areas for further improvement.


این مقاله با هدف شناسایی مشترک مسائل مورد اختلاف مربوط به تمدید زمان (EOT) ادعا می کنند. به ویژه در پروژه های بودجه خصوصی. روش پژوهش پیمایشی، با استفاده از پرسشنامه به عنوان ابزار، برای رسیدن به هدف از این پژوهش استفاده شد. بررسی گسترده ای از تحقیقات قبلی انجام شد و تثبیت شده توسط مصاحبه با کارشناسان صنعت، پس از آن یازده مسائل شناسایی شدند. یافته های حاصل از بررسی نشان داد که "تاخیر همزمان"، "واجد شرایط بودن از ادعا فرمت زمان،" و "تطابق غیر قراردادی به نیاز،" سه موضوع (3) مورد اختلاف بالا در ادعاهای EOT بودند. این نتایج حاکی است که پایبندی به قرارداد میباشد، نه تنها برای مدیریت صاف از یک پروژه است، اما همچنین برای اطمینان از موفقیت هر ادعای قراردادی بدون هیچ گونه اختلافات ناشی. این یافته ها انتظار می رود که ارائه سهم قابل توجهی به بازیکنان صنعت، پژوهشگران، دانشگاهیان و. و در نتیجه کمک به شناسایی مناطق را برای بهبود بیشتر است.


كلمات كليدي:

Claim , Construction industry, Extension of time , Unsuccessful , Claim, Construction delay, Construction industry, Extension of time, Unsuccessful
لیست , صنعت ساخت و ساز , تمدید زمان , ناموفق , درخواست, تاخیر ساخت و ساز, صنعت ساخت و ساز , تمدید زمان, ناموفق


موضوعات:
[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×