سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 249 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:گذرا فاز مایع پیوند 3D در رزین های اتصال زیرکونیا
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):20 (6)
سال انتشار:October 2011
شماره صفحات: 686698686-698
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.autcon.2011.04.019 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Automation In Construction »
  4. A proactive system for real-time safety management in construction sites

report iconنمايش خلاصه مقاله

A Proactive System For Real-time Safety Management In Construction Sites


مقاله: گذرا فاز مایع پیوند 3D در رزین های اتصال زیرکونیا

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Construction sites still present high accident rates. The advent of advanced sensing technologies has motivated the development of unprecedented automated systems, capable of supporting health and safety control. Their application is particularly critical in those cases where regular safety inspections may prove to be inadequate in terms of preventing risks which, because of their specific nature, are unpredictable.This paper reports the development of a first prototype for the proactive safety management and real-time signaling of potential overhead hazards. It is expected to enhance standard safety policies and assist inspectors and coordinators in executing their tasks. The system performs real-time tracking using ultra wide band technology and implements proactive virtual fencing logics. The development of the system, its laboratory test results, the algorithm optimization, and the final field test results are reported herein. The results achieved demonstrate the capability of proactive logics to reinforce safety management policies and assist personnel in coping with unpredictable hazardous events.


سایت های ساخت و ساز هنوز هم در حال حاضر نرخ تصادف بالا است. ظهور فن آوری های پیشرفته سنجش از انگیزه است و توسعه سیستم های بی سابقه ای اتوماتیک، قادر به حمایت از کنترل بهداشت و ایمنی. برنامه خود را به ویژه در آن موارد بحرانی که در آن به طور منظم بازرسی های ایمنی ممکن است به اثبات می شود ناکافی از نظر خطرات جلوگیری از آن، به دلیل ماهیت خاص خود را دارند، می مقاله unpredictable.This است به گزارش توسعه یک نمونه اولیه برای اولین بار مدیریت ایمنی فعال و واقعی زمان سیگنالینگ از خطرات بالقوه در بالای سر. انتظار می رود به منظور افزایش سیاستهای ایمنی استاندارد و کمک بازرسان و هماهنگ در اجرای وظایف خود. سیستم انجام زمان واقعی ردیابی با استفاده از تکنولوژی باند فوق العاده گسترده و پیاده سازی منطق فعال شمشیربازی مجازی. توسعه سیستم، نتایج آزمایشات خود را، بهینه سازی الگوریتم، و نتایج آزمون نهایی درست در اینجا گزارش شده است. نتایج به دست آمده نشان دادن قابلیت منطق فعال برای تقویت سیاست های مدیریت ایمنی و کمک به کارکنان در مقابله با حوادث غیر قابل پیش بینی خطرناک.


كلمات كليدي:

Proactive risk mitigation, Real-time tracking , Construction sites, Health and safety, Proactive risk mitigation, Real-time tracking
کاهش ریسک بلادرنگ , زمان واقعی ردیابی , سایت ساخت و ساز, بهداشت و ایمنی, کاهش ریسک بلادرنگ , زمان واقعی ردیابی


موضوعات:

Building and Construction, Civil and Structural Engineering, Control and Systems Engineering[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×