سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 79 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:فصل 15 Ichthyofauna از Digha ساحل، هند
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 235248235-248
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-12-801948-1.00015-x ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Marine Faunal Diversity In India »
  4. Chapter 15 Ichthyofauna of Digha Coast, India

report iconنمايش خلاصه مقاله

Chapter 15 Ichthyofauna Of Digha Coast, India


مقاله: فصل 15 Ichthyofauna از Digha ساحل، هند

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Fish inhabiting the coastal waters of Digha constitute a treasured resource both in terms of their utility as food and as materials for scientific study. Digha is the largest fish-landing centre of West Bengal and has two adjacent landing sites within 40 km. It lies close to the metropolis of Kolkata and other cities in West Bengal, and through Kolkata it can supply these marine fish to the markets of northeastern states. The present study updates the checklist of ichthyofauna of the Digha coast, with 322 species from 196 genera, 104 families and 18 orders.


ماهی ساکن آب های ساحلی Digha یک منبع ارزشمند را تشکیل می دهند هر دو از لحاظ استفاده آنها به عنوان غذا و به عنوان مواد برای مطالعه علمی. Digha بزرگترین مرکز ماهی فرود از غرب بنگال است و دارای دو سایت های فرود مجاور در 40 کیلومتر است. این نهفته است نزدیک به شهر بزرگ کلکته و شهرستانها در غرب بنگال، و از طریق کلکته آن می توانید از این ماهی های دریایی به بازارهای ایالات شمال شرقی فراهم کند. مطالعه حاضر به روز رسانی چک لیست از ichthyofauna از ساحل Digha، با 322 گونه از 196 جنس، 104 خانواده و 18 سفارشات.


كلمات كليدي:

Digha , diversity , species checklist , West Bengal , Digha, ichthyofauna , ichthyofauna diversity species checklist Digha West Bengal India, species checklist, West Bengal
Digha , تنوع , چک لیست گونه های , غرب بنگال , Digha, ichthyofauna , ichthyofauna چک لیست تنوع گونه Digha غرب بنگال هند , چک لیست گونه های, غرب بنگال


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×