سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 60 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:مهندسی جهش مادرزادی در Fibrillin-1 که منجر به مارفان سندرم عمل در سطوح پروتئین، سلولی و Organismal
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 235253235-253
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-1-78242-284-6.00009-x ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Modeling Food Processing Operations »
  4. 9 Modeling extrusion processes

report iconنمايش خلاصه مقاله

9 Modeling Extrusion Processes


مقاله: مهندسی جهش مادرزادی در fibrillin-1 که منجر به مارفان سندرم عمل در سطوح پروتئین، سلولی و organismal

نويسنده:


خلاصه مقاله:


With the number of extruded products increasing, interest in further understanding and controlling the structural, functional and nutritionally relevant effects of extrusion processing on food materials has grown. An extruder could be considered as a complex multivariate bioreactor in which food material is exposed to thermal and mechanical stresses generated by the rotation of screws. These stresses are responsible for the changes in the physical and chemical structure of the material through various mechanisms, such as gelatinization, melting, fragmentation/degradation, protein denaturation, lipid oxidation, and formation of flavors. Measuring the thermal and mechanical stresses and/or material properties in extruders is a difficult task and remains challenging. While modeling food extrusion is still in its infancy, it provides tremendous advantages, making it well suited to dealing with the characterization and control of this process and the resulting products. This chapter offers an overview of modeling of food extrusion and focuses on three-dimensional flow simulation coupled with experimental measurements.


با تعدادی از محصولات اکسترود افزایش، علاقه به درک بیشتر و کنترل اثرات سازه های مربوطه، کاربردی و از نظر مواد مغذی پردازش اکستروژن در مواد غذایی رشد کرده است. اکسترودر تواند به عنوان یک راکتور پیچیده چند متغیره که در آن مواد غذایی است که به تنش های حرارتی و مکانیکی تولید شده توسط چرخش پیچ در معرض نظر گرفته شود. این تنش مسئول تغییرات در ساختار فیزیکی و شیمیایی از مواد از طریق مکانیسم های مختلف، از جمله ژلاتینه شدن، ذوب شدن، تکه تکه شدن / تخریب، دناتوره شدن پروتئین، اکسیداسیون لیپیدها، و تشکیل طعم می باشد. اندازه گیری تنش های حرارتی و مکانیکی و / یا خواص مواد در اکسترودر کار دشوار است و دشوار است. در حالی که مدل سازی اکستروژن مواد غذایی است هنوز در مراحل ابتدایی آن، آن را فراهم می کند مزایای فوق العاده ای، و آن را به خوبی به خرید و فروش با خصوصیات و کنترل این فرآیند و محصولات ناشی مناسب است. در این فصل ارائه می دهد یک مرور کلی از مدل سازی اکستروژن مواد غذایی و بر شبیه سازی سه بعدی جریان همراه با اندازه گیری های تجربی.


كلمات كليدي:

Food extrusion , Simulation , Twin-screw extruder, Modeling , Modeling Simulation Food extrusion Melt flow Twin-screw extruder
اکستروژن مواد غذایی , شبیه سازی , دوقلو پیچ اکسترودر , مدل سازی , مدلسازی و شبیه سازی مواد غذایی اکستروژن جریان مذاب دوقلو پیچ اکسترودر


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×