سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 58 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:رمان جهش در PRKAR1A به ارث برده منسوخ اتصال PreRNA در یک کارنی پیچیده خانواده
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):39 (15)
سال انتشار:1 August 2015
شماره صفحات: 453445474534-4547
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.apm.2015.01.017 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Applied Mathematical Modelling »
  4. Mathematical modeling of the contour evolution of heavy plates in hot rolling

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

Mathematical Modeling Of The Contour Evolution Of Heavy Plates In Hot Rolling


مقاله: رمان جهش در PRKAR1A به ارث برده منسوخ اتصال preRNA در یک کارنی پیچیده خانواده

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


This paper deals with modeling of the contour evolution of heavy plates in hot rolling. During the rolling process asymmetric rolling conditions, such as temperature gradients or non-homogeneous input thickness profiles, may lead to a non-rectangular plate contour. A continuum mechanics approach is employed to systematically derive the contour evolution of the plate based on the input and output thickness. The mathematical model covering deviations in two dimensions is solved using methods for plane problems in mechanics. A comparison between the simulated contour evolution and measurement data from a real rolling process indicates the good accuracy of the model. Moreover, the model can be executed within one millisecond on a standard computer which stresses its real-time capability. A short analysis of the main reasons for the generation of camber utilizing the proposed model is presented.


در این مقاله با مدل سازی از تکامل کانتور از صفحات سنگین در نورد گرم می پردازد. در طول فرآیند نورد به شرایط نورد نامتقارن، مانند شیب دما و مشخصات ضخامت ورودی غیر همگن، ممکن است به یک کانتور صفحه های غیر مستطیلی منجر شود. یک رویکرد مکانیک محیطهای پیوسته به کار به طور سیستماتیک استخراج تکامل کانتور از صفحه بر اساس ورودی و خروجی ضخامت. مدل ریاضی پوشش انحراف در دو بعد است با استفاده از روش برای مشکلات هواپیما در مکانیک حل شده است. مقایسه تکامل کانتور شبیه سازی و داده های اندازه گیری از یک روند واقعی آلیاژها نشان می دهد دقت خوب از مدل. علاوه بر این، مدل را می توان در یک میلی ثانیه را بر روی یک کامپیوتر استاندارد که بر قابلیت زمان واقعی آن اجرا شده است. تجزیه و تحلیل کوتاه از دلایل اصلی برای تولید خمیده استفاده از مدل ارائه شده ارائه شده است.


كلمات كليدي:

Camber modeling, Contour evolution in hot rolling, Extended biharmonic equation, Heavy plate mill
مدل خمیده, تکامل کانتور در نورد گرم, معادله biharmonic تمدید , آسیاب صفحه سنگین


موضوعات:

Modelling and Simulation, Applied Mathematics[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×