سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 41 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:مصرف انرژی در ساختمان در چین: سقف و سناریو
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:1 September 2015
شماره صفحات: 307316307-316
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.enbuild.2015.05.049 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Energy And Buildings »
  4. Building energy use in China: Ceiling and scenario

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

Building Energy Use In China: Ceiling And Scenario


مقاله: مصرف انرژی در ساختمان در چین: سقف و سناریو

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


With increasing levels of urbanization and a growing economy, total building energy use in China is rapidly increasing. However, energy use must be controlled due to limited energy supply and the goal of lowering carbon emissions. This study tried to define a reasonable limit for total energy use in China, and, more specifically, a target for building energy use. Domestic energy production, energy imports, and the need to reduce CO2 emissions and fossil fuel combustion were considered when analyzing the available energy for China. The current status and future trends of energy use by industry, building, and transportation sectors were analyzed to determine how much energy the building sector can use considering economic growth and improving living conditions. Within the framework of “Ecological civilization,” this study suggests that annual building energy use in China has to be limited to no more than 1 billion tce.


با افزایش سطح شهرنشینی و رشد اقتصادی، استفاده از انرژی ساختمان ها در چین به سرعت در حال افزایش است. با این حال، استفاده از انرژی باید با توجه به عرضه انرژی محدود و هدف کاهش انتشار کربن کنترل می شود. مطالعه به منظور تعریف یک حد معقول و منطقی برای استفاده از انرژی کل در چین، و، به طور خاص، یک هدف برای مصرف انرژی در ساختمان. تولید داخلی انرژی، واردات انرژی و نیاز به کاهش تولید گازهای گلخانه ای CO2 و احتراق سوخت های فسیلی هنگام تجزیه و تحلیل انرژی موجود برای چین در نظر گرفته شد. وضعیت فعلی و روند آینده استفاده از انرژی های صنعت، ساختمان، حمل و نقل و بخش های برای تعیین مقدار انرژی در بخش ساختمان می تواند با توجه به رشد اقتصادی و بهبود شرایط زندگی استفاده قرار گرفت. در چارچوب "تمدن محیط زیست،" این مطالعه نشان می دهد که استفاده از انرژی ساختمان سالانه در چین به بیش از 1 میلیارد TCE محدود شود.


كلمات كليدي:

Building energy use, Ceiling, CO2 emissions, Energy supply
استفاده انرژی ساختمان, سقف , تولید گازهای گلخانه ای CO2, تامین انرژی


موضوعات:

Mechanical Engineering, Electrical and Electronic Engineering, Civil and Structural Engineering, Building and Construction[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×