سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 108 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:3 مدلسازی حرارتی پردازش و واکنش های ضدعفونی کردن و پاستوریزاسیون
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 679367-93
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-1-78242-284-6.00003-9 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Modeling Food Processing Operations »
  4. 3 Modeling thermal processing and reactions sterilization and pasteurization

report iconنمايش خلاصه مقاله

3 Modeling Thermal Processing And Reactions Sterilization And Pasteurization


مقاله: 3 مدلسازی حرارتی پردازش و واکنش های ضدعفونی کردن و پاستوریزاسیون

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


The basic principles of canning have not changed dramatically since Nicholas Appert and Peter Durand developed the process. The sterilization and pasteurization of foods have a long tradition, and this tradition will likely continue due to its convenience and advances in packaging materials. Mathematical modeling has been gaining recognition in the food industry, particularly for applications such as thermal sterilization and pasteurization, helping the food industry to deliver safe processed products that also have very high quality. In recent years, several researchers have been developing applications for multiobjective optimization in food processing, especially in the area of thermal food sterilization.


اصول اساسی کنسرو را به طرز چشمگیری از نیکلاس Appert تغییر نکرده و پیتر دوراند توسعه روند. استریلیزاسیون و پاستوریزاسیون از مواد غذایی دارای یک سنت طولانی، و این سنت به احتمال زیاد ادامه خواهد داد به خاطر راحتی و پیشرفت خود را در مواد بسته بندی. مدلسازی ریاضی شده است به دست آوردن شناخت در صنعت مواد غذایی، به ویژه برای برنامه های کاربردی مانند عقیم سازی حرارتی و پاستوریزاسیون، کمک به صنایع غذایی به ارائه محصولات سالم فرآوری شده است که با کیفیت بسیار بالا نیز داشته باشد. در سال های اخیر، محققان در حال توسعه برنامه های کاربردی برای بهینه سازی شده است چندمنظوره در پردازش مواد غذایی، به خصوص در منطقه از عقیم سازی مواد غذایی حرارتی.


كلمات كليدي:

Mathematical modeling , Quality evaluation, Sterilization , Thermal processing Sterilization Pasteurization Mathematical modeling Quality evaluation
مدل سازی ریاضی , ارزیابی کیفیت , عقیم سازی , پردازش حرارتی پاستوریزاسیون عقیم سازی ارزیابی کیفی مدل سازی ریاضی


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 54.226.58.177

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×