سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 73 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:فصل 24 مدلسازی و ارزیابی عملکرد تخصیص منابع برای شبکه های LTE Femtocell
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:2015
شماره صفحات: 683716683-716
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/b978-0-12-800887-4.00024-9 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Modeling And Simulation Of Computer Networks And Systems Methodologies And Applications »
  4. Chapter 24 Modeling and performance evaluation of resource allocation for LTE femtocell networks

report iconنمايش خلاصه مقاله

Chapter 24 Modeling And Performance Evaluation Of Resource Allocation For LTE Femtocell Networks


مقاله: فصل 24 مدلسازی و ارزیابی عملکرد تخصیص منابع برای شبکه های LTE femtocell

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Sustainability is becoming a part of organizations and thus strategy, branding, and customer orientation and all of their processes. Executives, managers, business analysts, process experts, process architects, and process owners are a few types of profession that have an interest in sustainability and how it relates to business process management (BPM). Sustainability, achieving endurance of systems and processes, is one of the most relevant challenges that organizations and societies need to address. The ability to meet this challenge is hindered by the complexity of integrating sustainability into the strategy, the business model, and the different business functions that will execute the strategy. The 5years of research work by the Global University Alliance on Enterprise Sustainability, which resulted in the development of an enterprise standard in terms of an enterprise sustainability reference content and how it relates to BPM, is presented in this chapter. Areas touched by and of concern in sustainability oriented process modeling, including process design and operations, the link to strategy, and flows, roles involved, relevant rules, and compliance aspects as well as process automation, measurements, and reporting are discussed.


پایداری در حال تبدیل شدن به بخشی از سازمان و در نتیجه استراتژی، نام تجاری، و مشتری مداری و همه فرآیندهای خود. مدیران اجرایی، مدیران، تحلیلگران کسب و کار، کارشناسان روند، معماران فرایند، و صاحبان فرآیند یک نوع چند حرفه هایی که علاقمند در پایداری و چگونه آن را به مدیریت فرآیند کسب و کار مربوط (BPM). توسعه پایدار، دستیابی به استقامت از سیستم ها و فرآیندها، یکی از چالش های مرتبط ترین که سازمان ها و جوامع نیاز به پرداختن به است. توانایی رویارویی با این چالش است که توسط پیچیدگی یکپارچه سازی پایداری به استراتژی، مدل کسب و کار، و عملکرد کسب و کار متفاوت خواهد که استراتژی اجرا متوقف می شود. 5years کار تحقیقاتی توسط دانشگاه اتحاد جهانی در شرکت توسعه پایدار، که در توسعه یک استاندارد شرکت از نظر محتوای سازمانی پایداری مرجع منجر و چگونه آن را به BPM مربوط است، در این فصل ارائه شده است. مناطق لمس و نگرانی در پایداری گرا مدل سازی فرایند، از جمله طراحی فرایند و عملیات، لینک به استراتژی، و جریان، نقش درگیر، قوانین مربوطه، و جنبه های انطباق و همچنین اتوماسیون ماشین، اندازه گیری، و گزارش بحث شده است.


كلمات كليدي:

femtocell , LTE-Sim, LTE femtocell resource allocation simulation modeling performance evaluation LTE-Sim
femtocell , LTE-سیم کارت , LTE منابع femtocell شبیه سازی تخصیص مدل ارزیابی عملکرد LTE-سیم


موضوعات:
[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.234.76.59

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×