سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 63 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:بهره از محیط های مجازی مشتری: مطالعه تجربی از تعامل مشتری
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:July 2015
شماره صفحات: 340357340-357
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.chb.2015.01.061 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Computers In Human Behavior »
  4. Benefitting from virtual customer environments: An empirical study of customer engagement

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

Benefitting From Virtual Customer Environments: An Empirical Study Of Customer Engagement


مقاله: بهره از محیط های مجازی مشتری: مطالعه تجربی از تعامل مشتری

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Customer engagement has been labeled as a prerequisite for the success of virtual customer environments. A key challenge for organizations serving their customers via these environments is how to stimulate customer engagement. This study is among the first to shed light on this issue by examining customer engagement and its drivers. Using the theory of uses and gratification as theoretical lens, we develop a model that relates characteristics of virtual customer environments, perceived benefits of using these environments and customer engagement intentions. The model is validated using partially least squares structural equation modeling on three samples of real users of different virtual customer environments in the Dutch telecom industry. The results provide clear support for the validity of the hypothesized relationships and show high robustness of the findings across the three datasets. An important finding of this study is that cognitive, social integrative and hedonic benefits appear to be significant in their influence on customer engagement intentions. Overall, the findings add to the underexplored field of customer engagement study and hold implications for research into and the management of virtual customer environments.


تعامل مشتری به عنوان یک پیش نیاز برای موفقیت در محیط مجازی مشتری برچسب. یک چالش کلیدی برای سازمان های ارائه خدمات به مشتریان خود را از طریق این محیط است که چگونه به تحریک تعامل مشتری می باشد. این مطالعه در میان اولین روشن در مورد این موضوع با بررسی تعامل مشتری و رانندگان آن است. با استفاده از تئوری استفاده و لذت بردن لنز نظری، ما به توسعه یک مدل است که ویژگی های محیط های مجازی مشتری، منافع استفاده از این محیط و نیات تعامل مشتری مربوط می شود. مدل تایید شده با استفاده از نیمه حداقل مربعات مدل سازی معادله ساختاری در سه نمونه از کاربران واقعی از محیط های مختلف به مشتریان مجازی در صنعت مخابرات هلندی. نتایج ارائه پشتیبانی روشنی برای اعتبار روابط فرض شده و نشان می دهد نیرومندی بالا از یافته در هر سه مجموعه داده. یافته های مهم این مطالعه این است که شناختی، اجتماعی و یکپارچه مزایای باورانه به نظر می رسد در نفوذ خود را در اهداف تعامل مشتری قابل توجه است. به طور کلی، یافته ها اضافه کردن به درست underexplored مطالعه تعامل مشتری و نگه دارید کاربرد هایی برای تحقیق به و مدیریت محیط های مشتری مجازی.


كلمات كليدي:

Perceived benefits, Uses and gratifications theory , Virtual customer environments , Customer engagement
Perceived benefits , با استفاده از نظریه ارضا و , Virtual customer environments , Customer engagement


موضوعات:

Human-Computer Interaction, Psychology(all), General Psychology[ ]

 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×