سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 5 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:مدیریت در حال ظهور فن آوری و تحول سازمانی: تجزیه و تحلیل Acculturative
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):45 (3)
سال انتشار:April 2008
شماره صفحات: 153163153-163
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.im.2007.11.003 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Information & Management »
  4. Managing emerging technology and organizational transformation: An acculturative analysis

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 18.207.238.169

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Managing Emerging Technology And Organizational Transformation: An Acculturative Analysis


مقاله: مدیریت در حال ظهور فن آوری و تحول سازمانی: تجزیه و تحلیل acculturative

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


From 1992 to 2005 Singapore National Library Board (NLB) successfully incorporated IT into its working procedures and customer service. The organization has adopted RFID and other technology applications; transformed its operating routines and provided access to millions of publications for its library users. A key issue in this transformation was how the organization managed its cultural change and took advantage of emerging technology. The success can be considered remarkable since, in the past, public libraries in Singapore have carried the stigma of traditional public sector organizations in tending to resist new technology. We examined the cultural changes resulting from introduction of IT in order to show how the Singapore National Library Board managed its employees’ adaptation to the new technology. A number of key factors emerged; these show how an organization can manage this type of cultural adaptation.


سالهای 1992 تا 2005 در سنگاپور انجمن کتابخانه ملی (NLB) با موفقیت آن را به روش های کاری خود و خدمات به مشتریان گنجانیده شده است. این سازمان RFID و دیگر برنامه های کاربردی فن آوری به تصویب رسید. تبدیل روال عامل و دسترسی به میلیون ها انتشارات برای کاربران کتابخانه آن ارائه شده است. یک مسئله کلیدی در این تحول بود که چگونه این سازمان مدیریت تغییر فرهنگی و استفاده از فن آوری های در حال ظهور گرفت. موفقیت را می توان قابل توجه در نظر گرفته چرا که در گذشته، کتابخانه های عمومی در سنگاپور ننگ از سازمان های بخش دولتی سنتی در رسیدگی به مقاومت در برابر تکنولوژی جدید انجام شده است. ما در تغییرات فرهنگی ناشی از معرفی آن به منظور نشان دهد که چگونه سنگاپور انجمن کتابخانه ملی سازگاری کارکنان خود را به فن آوری های جدید اداره بررسی قرار گرفت. تعدادی از عوامل کلیدی ظهور؛ این نشان می دهد که چگونه یک سازمان می تواند این نوع سازگاری فرهنگی را مدیریت کند.


كلمات كليدي:

Acculturation , Case study, Organizational transformation , Public sector organizations , Managing emerging technology
فرهنگ , مطالعه موردی , تحول سازمانی , سازمان های بخش دولتی , مدیریت تکنولوژی در حال ظهور


موضوعات:

Information Systems and Management, Management Information Systems, Information Systems[ ]

فهرست مقالات مرتبط و مشابه

 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×