سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 56 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:یک سیستم گردش کار Geoprocessing برای نظارت بر محیط زیست و مدل سازی یکپارچه
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): (0)
سال انتشار:July 2015
شماره صفحات: 128140128-140
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.envsoft.2015.03.017 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Environmental Modelling & Software »
  4. A geoprocessing workflow system for environmental monitoring and integrated modelling

report iconنمايش خلاصه مقاله

A Geoprocessing Workflow System For Environmental Monitoring And Integrated Modelling


مقاله: یک سیستم گردش کار geoprocessing برای نظارت بر محیط زیست و مدل سازی یکپارچه

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Environmental information infrastructure benefits from mainstream information technologies including workflow and service technologies. These technologies allow distributed geoprocessing algorithms, models, data, and sensors to be accessed through Web Services, which later can be chained together to support environmental monitoring and integrated modelling. Existing approaches on integrated environmental modelling, such as OpenMI, have advantages in enabling interoperability between modelling components. It is possible to integrate both of them to take the best from both approaches. The paper introduces the design and implementation of a geoprocessing workflow tool, named GeoJModelBuilder, which is able to integrate interoperable Sensor Web, geoprocessing services, and OpenMI-compliant model components into workflows. In this way, sensors, data, geoprocessing functions, and models could be integrated in a flexible, reusable, interoperable, and user-friendly way. The system has been published as an open source software and illustrated in cases on environmental monitoring and integrated modelling.


مزایای زیرساخت اطلاعاتی از محیط زیست از فن آوری اطلاعات جریان اصلی از جمله فن آوری گردش کار و خدمات. این فن آوری اجازه می دهد توزیع الگوریتم geoprocessing، مدل، مدل داده ها، و سنسورهای را از طریق خدمات وب، که بعدا می توانید با هم برای حمایت از زنجیر نظارت بر محیط زیست و مدل سازی یکپارچه شود قابل دسترسی است. روش های موجود در مدل سازی یکپارچه زیست محیطی، مانند OpenMI، دارای مزایای در را قادر می سازد قابلیت همکاری بین اجزای مدل سازی. ممکن است که به ادغام هر دو آنها را به بهترین ها را از هر دو روش. مقاله طراحی و پیاده سازی یک ابزار گردش کار geoprocessing، به نام GeoJModelBuilder است که قادر به یکپارچه سازی وب سازگار سنسور، خدمات geoprocessing، و اجزای مدل OpenMI سازگار به گردش معرفی می کند. در این روش، حسگرها، داده ها، توابع geoprocessing، و مدل های می تواند در راه انعطاف پذیر، قابل استفاده مجدد، سازگار و کاربر پسند یکپارچه شده است. این سیستم به عنوان یک نرم افزار منبع باز منتشر شده و نشان داده شده در مورد در نظارت بر محیط زیست و مدل سازی یکپارچه شده است.


كلمات كليدي:

Event, Geoprocessing workflow, Geospatial services, GIS, Integrated modelling, OpenMI
رویداد, گردش کار Geoprocessing, خدمات مکانی, GIS , مدل سازی یکپارچه, OpenMI


موضوعات:

Ecological Modelling, Environmental Science(all), Software[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×