سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 66 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:مقدمه به عنوان یک سیستم ساخت و ساز دانش ابر
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):11 (3)
سال انتشار:Autumn–Winter 1995
شماره صفحات: 601603601-603
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/0747-5632(95)80019-5 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Computers In Human Behavior »
  4. Introduction to hypermedia as a knowledge construction system

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.224.102.60

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

report iconنمايش خلاصه مقاله

Introduction To Hypermedia As A Knowledge Construction System


مقاله: مقدمه به عنوان یک سیستم ساخت و ساز دانش ابر

نويسنده:


خلاصه مقاله:


The literature on computer-assisted and paper-and-pencil administered Minnesota Multiphasic Personality Inventories (MMPIs) was reviewed. Both computer-assisted and paper-and-pencil administered formats for the MMPI-2 were then investigated. Results found the two formats to be quite comparable. Neither the validity nor the clinical scales differed by format in terms of means and standard deviations. Groups also showed homogeneity of variance across formats. Test-retest reliabilities between the two formats were significant and compared favorably with those reported for repeated paper-and-pencil testings. Stability of high-point codes appeared comparable with past research. Equivalence concerning the presence or absence of clinical elevations across the two formats appeared quite good, showing 92–97% agreement. Subjects expressed preference for the computer-assisted format, reporting more comfort with its pace and that they found it more interesting, less difficult, and more enjoyable. Results suggested that the absence of an overt ‘cannot say’ option may be the optimum presentation choice for this scale.


ادبیات مینه سوتا چند پرسشنامه شخصیتی به کمک کامپیوتر و کاغذ و مداد اداره (MMPIs) بررسی شد. هر دو فرمت به کمک کامپیوتر و کاغذ و مداد اداره برای MMPI-2 و سپس مورد بررسی قرار گرفت. نتیجه در بر داشت دو فرمت می شود کاملا قابل مقایسه است. نه اعتبار و نه مقیاس بالینی با فرمت از نظر معنی و انحراف استاندارد متفاوت است. گروه ها همچنین همگنی واریانس در سراسر فرمت را نشان داد. اعتبار آزمون مجدد بین دو فرمت معنی دار بود و در مقایسه با کسانی که مطلوب گزارش شده برای تکرار آزمون کاغذ و مداد. ثبات از کدهای بالا نقطه به نظر می رسد قابل مقایسه با تحقیقات گذشته. هم ارزی در مورد وجود یا عدم وجود ارتفاعات بالینی در سراسر دو فرمت به نظر می رسد کاملا خوب است، نشان دادن مورد 92-97٪. افراد بیان اولویت برای فرمت به کمک کامپیوتر، گزارش راحتی بیشتری را با سرعت و که آنها آن را جالب تر، دشوار کمتر، و لذت بخش تر. نتایج نشان داد که عدم وجود یک آشکار "نمی توان گفت" گزینه ممکن است انتخاب ارائه مطلوب این مقیاس است.


كلمات كليدي:
موضوعات:

Human-Computer Interaction, Psychology(all), General Psychology[ ]

 

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×