سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 51 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:بهینه سازی برنامه برای بهبود تاثیر ترافیک منطقه کار بر روی جاده ها
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):18 (8)
سال انتشار:December 2009
شماره صفحات: 103410441034-1044
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.autcon.2009.05.004 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Automation In Construction »
  4. Optimizing schedule for improving the traffic impact of work zone on roads

report iconنمايش خلاصه مقاله

Optimizing Schedule For Improving The Traffic Impact Of Work Zone On Roads


مقاله: بهینه سازی برنامه برای بهبود تاثیر ترافیک منطقه کار بر روی جاده ها

نويسنده:


خلاصه مقاله:


Many different types of construction projects set up work zones on roads. Especially in urban areas, lane closures as a result of work zones have a considerable impact on local traffic. However, for a construction project that consists of several work zones and several work crews, the traffic impact may be improved by appropriate scheduling. Therefore, this paper proposed a scheduling model based on the route-changing behavior of road users. The proposed model calculates the traffic delay of vehicles by microscopic simulation, and applies team ant colony optimization to search for a near-optimal schedule. The project planner then ensures that the contractor executes the activities according to the near-optimal schedule. The proposed model is applied to schedule a sewer system construction project in a city. The results of our study indicate that with our proposed model the total traffic delay is reduced by 11.1% when compared with a schedule proposed by the project planner.


بسیاری از انواع مختلف از پروژه های ساخت و ساز راه اندازی مناطق کار بر روی جاده ها. به خصوص در مناطق شهری، تعطیلی خط به عنوان یک نتیجه از مناطق کار تاثیر قابل توجهی در ترافیک محلی است. با این حال، برای یک پروژه ساخت و ساز است که متشکل از چندین منطقه کار و چند خدمه کار، تاثیر ترافیک ممکن است توسط برنامه ریزی مناسب بهبود یافته است. بنابراین، این مقاله یک مدل برنامه ریزی پیشنهاد بر اساس رفتار مسیر در حال تغییر از کاربران جاده ها است. مدل ارائه شده محاسبه تاخیر ترافیک وسایل نقلیه توسط شبیه سازی میکروسکوپی، و اعمال تیم بهینه سازی کلونی مورچه ها به جستجو برای یک برنامه نزدیک به مطلوب. برنامه ریز پروژه پس از آن تضمین می کند که پیمانکار فعالیت اجرا با توجه به برنامه نزدیک به مطلوب. مدل ارائه شده اعمال می شود به برنامه یک پروژه ساخت و ساز سیستم فاضلاب در شهرستان. نتایج مطالعه ما نشان می دهد که با استفاده از مدل پیشنهادی ما تاخیر ترافیک در کل توسط 11.1٪ زمانی که با یک برنامه ارائه شده توسط برنامه ریز پروژه در مقایسه کاهش می یابد.


كلمات كليدي:

Ant colony optimization , Microscopic simulation, Road user behavior , Traffic impact , Ant colony optimization, Microscopic simulation, Road user behavior, Traffic impact, Work zone
Ant colony optimization , Microscopic simulation , Road user behavior , Traffic impact , بهینه سازی کلونی مورچه ها, شبیه سازی میکروسکوپی , رفتار کاربر جاده, تاثیر ترافیک, منطقه کار


موضوعات:

Control and Systems Engineering, Civil and Structural Engineering, Building and Construction[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×