سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 97 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:تراورس و پرس و جو محدودیت رانده شبکه های زمانی به برآورد احتمالات ساخت و ساز
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):18 (6)
سال انتشار:October 2009
شماره صفحات: 798813798-813
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.autcon.2009.03.010 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Automation In Construction »
  4. Traversing and querying constraint driven temporal networks to estimate construction contingencies

report iconنمايش خلاصه مقاله

Traversing And Querying Constraint Driven Temporal Networks To Estimate Construction Contingencies


مقاله: تراورس و پرس و جو محدودیت رانده شبکه های زمانی به برآورد احتمالات ساخت و ساز

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Effective estimation of possible project futures is crucial to the success of construction projects. The focus of this paper is identifying and classifying possible construction crisis scenarios using an interactive simulation. We present a mathematical representation of construction processes, with foundations in temporal constraint networks, that can be used to infer alternative futures of a project as it unfolds. We present algorithms that can traverse the network in time, reason about the constraints driving the construction project, and present the combinatorial possibilities of futures that can emerge from one or more constraint violations during project implementation. The graphical depictions of the traversal results will aid construction managers in anticipating and reacting to crisis scenarios as they evolve in time. We present a case study and illustrate how the proposed algorithms can be used to represent and model uncertainty and estimate contingencies in construction projects. This research is part of a broader framework that integrates construction education, the study of expert decision making, and intelligent decision making aids.


برآورد موثر از آینده پروژه ممکن است برای موفقیت پروژه های ساخت و ساز بسیار مهم است. تمرکز این مقاله شناسایی و طبقه بندی ممکن سناریوهای بحران ساخت و ساز با استفاده از یک شبیه سازی تعاملی. ما در حال حاضر نمایندگی ریاضی فرآیندهای ساخت و ساز، با پایه در شبکه محدودیت زمانی، است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پی بردن به آینده جایگزین به یک پروژه آن را به عنوان آشکار می شود. ما در حال حاضر الگوریتم های است که می تواند شبکه را در زمان عبور، عقل در مورد محدودیت های رانندگی پروژه ساخت و ساز، و در حال حاضر فرصت ترکیبی از آینده است که می تواند از یک یا چند نقض محدودیت در طول اجرای پروژه، پدیدار شود. ترسیم گرافیکی از نتایج پیمایش خواهد مدیران ساخت و ساز در پیش بینی و واکنش به حالات بحران را به عنوان آنها را در زمان تکامل کمک کند. ما در حال حاضر یک مطالعه موردی و نشان دادن چگونگی الگوریتم پیشنهاد شده می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای نشان دادن و مدل عدم اطمینان و برآورد احتمالات در پروژه های ساخت و ساز. این تحقیق بخشی از یک چارچوب بزرگتر که ادغام آموزش و پرورش ساخت و ساز، مطالعه تصمیم گیری متخصص، و کمک های تصمیم گیری هوشمند است.


كلمات كليدي:

Construction management, Decision making, Simulation, Uncertainty
مدیریت ساخت و ساز, تصمیم گیری , شبیه سازی, عدم قطعیت


موضوعات:

Control and Systems Engineering, Civil and Structural Engineering, Building and Construction[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×