سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

[ 118 | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]


عنوان مقاله:دلار برای زندگی: اثر سرمایه گذاری بزرگراه در تلفات تصادفات رانندگی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): ()
سال انتشار:December 2014
شماره صفحات: 109115109-115
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.jsr.2014.09.008 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Journal Of Safety Research »
  4. Dollars for lives: The effect of highway capital investments on traffic fatalities

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.84.130.252

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

خلاصه مقاله، نویسندگان و کلمات کلیدی

Dollars For Lives: The Effect Of Highway Capital Investments On Traffic Fatalities


مقاله: دلار برای زندگی: اثر سرمایه گذاری بزرگراه در تلفات تصادفات رانندگی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


Introduction: This study examines the effect of highway capital investments on highway fatalities. Methods: We used state-level data from the 48 contiguous states in the United States from 1968 through 2010 to estimate the effects on highway fatalities of capital expenditures and highway capital stock. We estimated these effects by controlling for a set of control variables together with state and year dummy variables and state-specific linear time trends. Results: We found that capital expenditures and capital stock had significant and negative effects on highway fatalities. Conclusion: States faced with declines in gas tax revenues have already cut back drastically on spending on roads including on maintenance and capital outlay. If this trend continues, it may undermine traffic safety. Practical application: While states and local governments are currently fiscally strained, it is important for them to continue investments in roadways to enhance traffic safety and, more significantly, to save lives.


مقدمه: این مطالعه به بررسی اثر سرمایه گذاری بزرگراه در مرگ و میر بزرگراه. مواد و روش ها: ما داده دولت در سطح از 48 ایالت به هم پیوسته در ایالات متحده از سال 1968 تا سال 2010 مورد استفاده برای تخمین اثرات آن بر مرگ و میر بزرگراه از هزینه های سرمایه و سرمایه بزرگراه. ما این اثرات با کنترل برای یک مجموعه از متغیرهای کنترل همراه با متغیرهای ساختگی دولت و سال و روند زمان خطی دولت خاص برآورد شده است. یافتهها: ما دریافتیم که هزینه های سرمایه و سرمایه معنی دار و منفی بر روی مرگ و میر بزرگراه بود. نتیجه گیری: با ایالات کاهش در درآمدهای مالیاتی گاز مواجه شده اند در حال حاضر به عقب به شدت در هزینه در جاده از جمله در تعمیر و نگهداری و هزینه سرمایه را کاهش دهد. اگر این روند ادامه یابد، ممکن است ایمنی ترافیک را تضعیف کند. کاربرد عملی: در حالی که دولت ها و دولت های محلی در حال حاضر از لحاظ مالی تیره و تار، مهم است که برای آنها را به ادامه سرمایه گذاری در جاده به منظور افزایش ایمنی ترافیک و، به طور قابل توجهی بیشتر، برای نجات جان.


كلمات كليدي:

Capital stock, Highway expenditures , Capital expenditures, Capital stock, Highway expenditures, Traffic fatalities
سهام انتشار نیافته شرکت تضامنی , هزینه بزرگراه , هزینه های سرمایه, سرمایه , هزینه بزرگراه, تلفات ترافیک


موضوعات:

Safety, Risk, Reliability and Quality[ ]

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
× 🎁 تخفیف ویژه تابستان ☀️
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×