سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 57 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:اثرات زیست محیطی در WBGT و HSI با استفاده از یک کامپیوتر شبیه سازی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره):3 (2)
سال انتشار:December 1988
شماره صفحات: 103113103-113
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/0169-8141(88)90013-3 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. International Journal Of Industrial Ergonomics »
  4. Environmental effects on WBGT and HSI using a computer simulation

report iconنمايش خلاصه مقاله

Environmental Effects On WBGT And HSI Using A Computer Simulation


مقاله: اثرات زیست محیطی در WBGT و HSI با استفاده از یک کامپیوتر شبیه سازی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


A computer simulation was used to investigate environmental effects on Wet Bulb Globe Temperature (WBGT) and to compare WBGT to Heat Stress Index (HSI). Constant values of WBGT (isometrics) were straight lines on a psychrometric chart with a slope of −1.17 mmHg/dgC. The intercept on the dry bulb axis (zero water vapor pressure) changed with WBGT value, air velocity (v), and mean wall temperature expressed as an increment above air temperature (ΔTw); there was also an interaction between v and ΔTw on changes in intercept. For a given target value of WBGT, HSI changed with environmental conditions, especially with v. Using effective air velocity (adding a component of air movement associated with activity) reduced much of the variation in HSI. Comparisons between WBGT and HSI suggested that the effect of increasing metabolism was either overestimated by HSI or underestimated by recommended WBGT action levels.


یک کامپیوتر شبیه سازی به منظور بررسی اثرات زیست محیطی در حباب مرطوب گلوب دما (WBGT) و مقایسه WBGT به حرارت شاخص تنش (HSI) استفاده شد. مقادیر ثابت از WBGT (isometrics) خطوط مستقیم بر روی نمودار psychrometric با شیب -1.17 میلی متر جیوه / DGC بود. رهگیری در محور لامپ خشک (فشار بخار آب صفر) با ارزش WBGT، سرعت باد (V)، و متوسط ​​درجه حرارت دیوار به صورت افزایش بالاتر از دمای هوا (ΔTw) تغییر. همچنین تعامل بین V و ΔTw در مورد تغییر در رهگیری وجود دارد. برای یک مقدار مشخصی از هدف WBGT، HSI با شرایط محیطی تغییر، به خصوص با در مقابل با استفاده از سرعت هوا موثر (اضافه کردن جزئی از حرکت هوا در ارتباط با فعالیت) بسیاری از تغییرات در HSI کاهش می یابد. مقایسه بین WBGT و HSI پیشنهاد کرد که اثر افزایش سوخت و ساز بدن یا با HSI دست بالا بود و یا دست کم گرفته شده توسط توصیه می شود سطح اقدام WBGT.


كلمات كليدي:
موضوعات:

Public Health, Environmental and Occupational Health, Human Factors and Ergonomics[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 34.234.76.59

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×