سایپرز، باشگاه دانش - ارائه دهنده مقالات ژورنالهای خارجی

اطلاعات و مشخصات مقاله

explorer iconلينك‌ها

[ بازگشت | جستجو | فهرست کلمات کلیدی | فهرست موضوعات | فهرست نویسندگان | فهرست ناشران | فهرست ژورنالها ]

info iconاطلاعات مقاله

[ 259 بار مشاهده چكيده]

عنوان مقاله:روش ارزیابی عملکرد برای ابزار و ماشین آلات مورد استفاده در رباتیک تولید حجم زیادی
ناشر: [ Elsevier BV ]
ژورنال
دوره (شماره): ()
سال انتشار:February 2016
شماره صفحات: 495649-56
نشانگر دیجیتالی شیء:[ 10.1016/j.rcim.2015.06.002 ]
شما اینجا هستید:
  1. Scipers, the Knowledge ClubScipers »
  2. Elsevier BV »
  3. Robotics And Computer-Integrated Manufacturing »
  4. A performance evaluation methodology for robotic machine tools used in large volume manufacturing

report iconنمايش خلاصه مقاله

A Performance Evaluation Methodology For Robotic Machine Tools Used In Large Volume Manufacturing


مقاله: روش ارزیابی عملکرد برای ابزار و ماشین آلات مورد استفاده در رباتیک تولید حجم زیادی

نويسند‌گان:


خلاصه مقاله:


The manufacture of large components in various industries can create health, safety and economic challenges as a result of machining operations. A potential solution is the replacement of conventional large machine tools with low-cost and portable robotic machine tools, although these lack accuracy and precision in comparison. Effort is therefore required to develop robotic machining technology to a state where it can be implemented in high tolerance applications using a variety of materials. A barrier to implementation is that there is not a standardised procedure available to robustly assess current robotic machining performance, which makes it challenging to assess the impact of technological developments. This paper develops a methodology to determine robotic machining performance based upon reviews of standards available that currently specify such guidelines for robotics and machine tool technologies used independently. It is found that useful elements from each theme can be combined and applied to robotic machine tool performance evaluation. These are presented here with the aim of forming a conceptual foundation on which the technology can be developed for large volume manufacturing.


ساخت قطعات بزرگ در صنایع مختلف می تواند سلامت، ایمنی و چالش های اقتصادی به عنوان یک نتیجه از عملیات ماشین کاری ایجاد کنید. یک راه حل بالقوه جایگزینی ابزار و ماشین آلات بزرگ معمولی با کم هزینه و ابزار و ماشین آلات روباتیک قابل حمل است، اگر چه این عدم صحت و دقت در مقایسه با. تلاش بنابراین مورد نیاز برای توسعه تکنولوژی ماشین کاری روباتیک به حالت که در آن می توان آن را در برنامه های کاربردی تحمل بالا با استفاده از انواع مواد اجرا شده است. مانعی برای اجرای این است که یک روش استاندارد در دسترس برای ارزیابی استوار فعلی عملکرد ماشینکاری روباتیک، که آن را به چالش ارزیابی تاثیر تحولات تکنولوژیکی باعث می شود وجود ندارد. این مقاله یک روش برای تعیین عملکرد ماشینکاری رباتیک بر اساس بررسی استانداردهای موجود که در حال حاضر چنین رهنمودهایی برای روبوتیک و فن آوری ماشین ابزار مورد استفاده به طور مستقل را مشخص کنید. آن را یافت که عناصر مفید از هر موضوع می تواند در ترکیب و کاربردی برای ارزیابی عملکرد ماشین ابزار روباتیک. این در اینجا با هدف تشکیل یک بنیاد مفهومی که در آن فن آوری می تواند برای تولید حجم زیادی توسعه یافته معرفی شده اند.


كلمات كليدي:

Performance, Robot , Machining, Performance, Robot, Standards
عملکرد , ربات , ماشینکاری, عملکرد , ربات, استانداردها


موضوعات:

Control and Systems Engineering, Industrial and Manufacturing Engineering, Software, Mathematics(all), Computer Science Applications[ ]

 

دسترسی بین المللی

اگر شما در داخل کشور (ایران) هستید و این صفحه را مشاهده می کنید، نشان می دهد که IP شما به هر دلیلی در لیست IP های ایران ثبت نشده است. برای رفع این مشکل کافی است IP خود را که در پایین این پیام درج شده از طریق آدرس ایمیل support@scipers.com به ما اطلاع دهید. پس از دریافت درخواست، کارشناسان فنی موضوع را بررسی می نمایند و در صورتی که محل اتصال شما از کشور ایران بوده باشد، به لیست استفاده کنندگان مجاز افزوده می شوید.
IP: 3.80.55.37

اطلاعات استنادی

اطلاعات استنادی این مقاله را به نرم افزارهای مدیریت اطلاعات علمی و استنادی ارسال نمایید و در تحقیقات خود از آن استفاده نمایید.

 

به اشتراک گذاری

این صفحه را با استفاده از انواع شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

فهرست مراجع و منابع
 

برگشت به بالا
رونمایی از اولین و تنها ربات تلگرامی جستجوی مقالات ژورنالی
×